ListaFirme.ro

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 739,141  vizitatori,  2,087,664  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Wed 8/21/2019 45275 129806 6.1%
Tue 8/20/2019 45007 128558 6.1%
Mon 8/19/2019 46478 122993 6.3%
Sun 8/18/2019 22040 50238 3.0%
Sat 8/17/2019 19077 45226 2.6%
Fri 8/16/2019 30817 82338 4.2%
Thu 8/15/2019 25539 67117 3.5%
Wed 8/14/2019 40826 129226 5.5%
Tue 8/13/2019 43438 125780 5.9%
Mon 8/12/2019 44152 130694 6.0%
Sun 8/11/2019 20062 58522 2.7%
Sat 8/10/2019 20429 75702 2.8%
Fri 8/9/2019 38509 107733 5.2%
Thu 8/8/2019 42424 120031 5.7%
Wed 8/7/2019 43625 121729 5.9%
Tue 8/6/2019 44200 127007 6.0%
Mon 8/5/2019 44053 127833 6.0%
Sun 8/4/2019 20266 49397 2.7%
Sat 8/3/2019 20913 53182 2.8%
Fri 8/2/2019 38959 105469 5.3%
Thu 8/1/2019 43052 129083 5.8%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 5,384,584 vizitatori, 18,472,020 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
8/18/2019 - 8/24/2019 33846 86558 0.6%
8/11/2019 - 8/17/2019 153427 391727 2.8%
8/4/2019 - 8/10/2019 246393 692402 4.6%
7/28/2019 - 8/3/2019 276608 744244 5.1%
7/21/2019 - 7/27/2019 278914 789143 5.2%
7/14/2019 - 7/20/2019 261767 915147 4.9%
7/7/2019 - 7/13/2019 295619 875385 5.5%
6/30/2019 - 7/6/2019 289113 826753 5.4%
6/23/2019 - 6/29/2019 283608 825708 5.3%
6/16/2019 - 6/22/2019 253497 834564 4.7%
6/9/2019 - 6/15/2019 315383 1592058 5.9%
6/2/2019 - 6/8/2019 287011 1975106 5.3%
5/26/2019 - 6/1/2019 267907 812711 5.0%
5/19/2019 - 5/25/2019 264640 827674 4.9%
5/12/2019 - 5/18/2019 267485 827467 5.0%
5/5/2019 - 5/11/2019 265249 865921 4.9%
4/28/2019 - 5/4/2019 257019 784487 4.8%
4/21/2019 - 4/27/2019 254129 728980 4.7%
4/14/2019 - 4/20/2019 19442 49966 0.4%
4/7/2019 - 4/13/2019 158800 431595 2.9%
3/31/2019 - 4/6/2019 223911 638903 4.2%

Trafic pe ultimele 12 luni: 13,724,255 vizitatori, 45,253,059 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Aug 2019 1007760 2768421 7.3%
Jul 2019 1220502 3698724 8.9%
Jun 2019 1257732 5656083 9.2%
May 2019 1085063 3322773 7.9%
Apr 2019 739141 2087664 5.4%
Mar 2019 1184314 3628071 8.6%
Feb 2019 1102661 4817490 8.0%
Jan 2019 1226188 3742997 8.9%
Dec 2018 1131718 3502817 8.2%
Nov 2018 1279642 3846498 9.3%
Oct 2018 1221267 4069579 8.9%
Sep 2018 1268267 4111942 9.2%