ListaFirme.ro

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 665,523  vizitatori,  1,763,208  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Sat 4/21/2018 18764 39553 2.8%
Fri 4/20/2018 38385 105599 5.8%
Thu 4/19/2018 42377 118758 6.4%
Wed 4/18/2018 44282 120591 6.7%
Tue 4/17/2018 44574 120875 6.7%
Mon 4/16/2018 44820 128425 6.7%
Sun 4/15/2018 19467 39720 2.9%
Sat 4/14/2018 18674 45165 2.8%
Fri 4/13/2018 39327 102994 5.9%
Thu 4/12/2018 42344 111320 6.4%
Wed 4/11/2018 42695 111945 6.4%
Tue 4/10/2018 38460 106376 5.8%
Mon 4/9/2018 18035 38142 2.7%
Sun 4/8/2018 11659 25413 1.8%
Sat 4/7/2018 12453 28713 1.9%
Fri 4/6/2018 19572 52814 2.9%
Thu 4/5/2018 32601 95890 4.9%
Wed 4/4/2018 37687 106232 5.7%
Tue 4/3/2018 39750 112898 6.0%
Mon 4/2/2018 40678 109298 6.1%
Sun 4/1/2018 18919 42487 2.8%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 4,819,725 vizitatori, 15,058,618 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
4/15/2018 - 4/21/2018 10610 30547 0.2%
4/8/2018 - 4/14/2018 134740 450825 2.8%
4/1/2018 - 4/7/2018 200435 1586408 4.2%
3/25/2018 - 3/31/2018 229263 1448885 4.8%
3/18/2018 - 3/24/2018 246488 2226187 5.1%
3/11/2018 - 3/17/2018 213417 1149554 4.4%
3/4/2018 - 3/10/2018 258853 782529 5.4%
2/25/2018 - 3/3/2018 261478 763260 5.4%
2/18/2018 - 2/24/2018 261445 1128510 5.4%
2/11/2018 - 2/17/2018 228483 836128 4.7%
2/4/2018 - 2/10/2018 281650 1094363 5.8%
1/28/2018 - 2/3/2018 247272 687656 5.1%
1/21/2018 - 1/27/2018 251035 746282 5.2%
1/14/2018 - 1/20/2018 236410 628071 4.9%
1/7/2018 - 1/13/2018 235931 660059 4.9%
12/31/2017 - 1/6/2018 229075 735129 4.8%
12/24/2017 - 12/30/2017 222536 596763 4.6%
12/17/2017 - 12/23/2017 220561 594798 4.6%
12/10/2017 - 12/16/2017 221021 547114 4.6%
12/3/2017 - 12/9/2017 227614 739486 4.7%
11/26/2017 - 12/2/2017 195502 1244313 4.1%

Trafic pe ultimele 12 luni: 12,044,323 vizitatori, 41,073,270 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Apr 2018 863294 6369832 7.2%
Mar 2018 1097195 3740045 9.1%
Feb 2018 1101090 3449328 9.1%
Jan 2018 957051 2696661 7.9%
Dec 2017 980735 3915812 8.1%
Nov 2017 989103 3145566 8.2%
Oct 2017 986194 2846112 8.2%
Sep 2017 1092266 3486326 9.1%
Aug 2017 665523 1763208 5.5%
Jul 2017 1140108 3220211 9.5%
Jun 2017 1072980 3227175 8.9%
May 2017 1098784 3212994 9.1%