Verificare TVA

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 824,840  vizitatori,  2,555,080  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Sun 2/19/2017 24353 55487 3.0%
Sat 2/18/2017 22567 51710 2.7%
Fri 2/17/2017 41968 120090 5.1%
Thu 2/16/2017 46633 119760 5.7%
Wed 2/15/2017 47024 160368 5.7%
Tue 2/14/2017 46367 160737 5.6%
Mon 2/13/2017 50112 139176 6.1%
Sun 2/12/2017 23466 51831 2.8%
Sat 2/11/2017 22920 51828 2.8%
Fri 2/10/2017 41882 113276 5.1%
Thu 2/9/2017 46292 127067 5.6%
Wed 2/8/2017 47222 128751 5.7%
Tue 2/7/2017 48642 136989 5.9%
Mon 2/6/2017 48340 179268 5.9%
Sun 2/5/2017 21575 59819 2.6%
Sat 2/4/2017 20314 47149 2.5%
Fri 2/3/2017 40370 128543 4.9%
Thu 2/2/2017 43623 170285 5.3%
Wed 2/1/2017 44115 163918 5.3%
Tue 1/31/2017 47997 193733 5.8%
Mon 1/30/2017 49058 195295 5.9%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 3,664,823 vizitatori, 17,035,032 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
2/19/2017 - 2/25/2017 135755 462122 3.7%
2/12/2017 - 2/18/2017 183224 614418 5.0%
2/5/2017 - 2/11/2017 216051 818436 5.9%
1/29/2017 - 2/4/2017 225631 964451 6.2%
1/22/2017 - 1/28/2017 182591 675069 5.0%
1/15/2017 - 1/21/2017 238927 1155279 6.5%
1/8/2017 - 1/14/2017 237795 710856 6.5%
1/1/2017 - 1/7/2017 236929 700597 6.5%
12/25/2016 - 12/31/2016 213897 1192457 5.8%
12/18/2016 - 12/24/2016 263692 984667 7.2%
12/11/2016 - 12/17/2016 242459 755095 6.6%
12/4/2016 - 12/10/2016 237156 940116 6.5%
11/27/2016 - 12/3/2016 231017 734003 6.3%
11/20/2016 - 11/26/2016 225206 725255 6.1%
11/13/2016 - 11/19/2016 230959 809852 6.3%
11/6/2016 - 11/12/2016 221459 788918 6.0%
10/30/2016 - 11/5/2016 220257 2152993 6.0%
10/23/2016 - 10/29/2016 217006 746880 5.9%
10/16/2016 - 10/22/2016 215421 734110 5.9%
10/9/2016 - 10/15/2016 187968 1083170 5.1%
10/2/2016 - 10/8/2016 206951 922377 5.6%

Trafic pe ultimele 12 luni: 11,642,578 vizitatori, 45,406,756 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Feb 2017 821254 3058543 7.1%
Jan 2017 1009298 4116318 8.7%
Dec 2016 1031236 3586614 8.9%
Nov 2016 966860 4732879 8.3%
Oct 2016 935340 3950503 8.0%
Sep 2016 936733 4373099 8.0%
Aug 2016 967824 4184627 8.3%
Jul 2016 1049028 3614006 9.0%
Jun 2016 991073 3762111 8.5%
May 2016 1148032 4099245 9.9%
Apr 2016 727785 2166052 6.3%
Mar 2016 1058115 3762759 9.1%


ListaFirme.ro