ListaFirme.ro

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 858,060  vizitatori,  2,677,260  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Mon 4/22/2019 44060 140358 5.1%
Sun 4/21/2019 19657 51392 2.3%
Sat 4/20/2019 20180 51091 2.4%
Fri 4/19/2019 39975 133427 4.7%
Thu 4/18/2019 46347 168529 5.4%
Wed 4/17/2019 48075 166026 5.6%
Tue 4/16/2019 48505 152446 5.7%
Mon 4/15/2019 50413 162331 5.9%
Sun 4/14/2019 25682 67349 3.0%
Sat 4/13/2019 25146 67509 2.9%
Fri 4/12/2019 44832 133275 5.2%
Thu 4/11/2019 49551 151834 5.8%
Wed 4/10/2019 49781 146037 5.8%
Tue 4/9/2019 51045 162751 5.9%
Mon 4/8/2019 52742 169290 6.1%
Sun 4/7/2019 25217 78307 2.9%
Sat 4/6/2019 23886 56646 2.8%
Fri 4/5/2019 43795 138792 5.1%
Thu 4/4/2019 48473 159646 5.6%
Wed 4/3/2019 49881 159538 5.8%
Tue 4/2/2019 50817 160686 5.9%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 5,643,017 vizitatori, 17,715,082 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
4/21/2019 - 4/27/2019 33846 86558 0.6%
4/14/2019 - 4/20/2019 153427 391727 2.7%
4/7/2019 - 4/13/2019 246393 692402 4.4%
3/31/2019 - 4/6/2019 276608 744244 4.9%
3/24/2019 - 3/30/2019 278914 789143 4.9%
3/17/2019 - 3/23/2019 261767 915147 4.6%
3/10/2019 - 3/16/2019 295619 875385 5.2%
3/3/2019 - 3/9/2019 289113 826753 5.1%
2/24/2019 - 3/2/2019 283608 825708 5.0%
2/17/2019 - 2/23/2019 253497 834564 4.5%
2/10/2019 - 2/16/2019 315383 1592058 5.6%
2/3/2019 - 2/9/2019 287011 1975106 5.1%
1/27/2019 - 2/2/2019 267907 812711 4.7%
1/20/2019 - 1/26/2019 264640 827674 4.7%
1/13/2019 - 1/19/2019 267485 827467 4.7%
1/6/2019 - 1/12/2019 265249 865921 4.7%
12/30/2018 - 1/5/2019 257019 784487 4.6%
12/23/2018 - 12/29/2018 254129 728980 4.5%
12/16/2018 - 12/22/2018 251405 711428 4.5%
12/9/2018 - 12/15/2018 247840 860419 4.4%
12/2/2018 - 12/8/2018 207796 600151 3.7%

Trafic pe ultimele 12 luni: 13,552,310 vizitatori, 43,997,798 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Apr 2019 1007760 2768421 7.4%
Mar 2019 1220502 3698724 9.0%
Feb 2019 1257732 5656083 9.3%
Jan 2019 1085063 3322773 8.0%
Dec 2018 1055567 3237323 7.8%
Nov 2018 1077434 3607306 8.0%
Oct 2018 1053889 3485672 7.8%
Sep 2018 1118240 3360761 8.3%
Aug 2018 906947 2832716 6.7%
Jul 2018 1279642 3846498 9.4%
Jun 2018 1221267 4069579 9.0%
May 2018 1268267 4111942 9.4%