ListaFirme.ro

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 747,130  vizitatori,  2,457,943  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Thu 6/21/2018 41312 133458 5.5%
Wed 6/20/2018 42401 135923 5.7%
Tue 6/19/2018 43655 128778 5.8%
Mon 6/18/2018 45281 143302 6.1%
Sun 6/17/2018 19874 82585 2.7%
Sat 6/16/2018 19528 168510 2.6%
Fri 6/15/2018 37703 115790 5.0%
Thu 6/14/2018 42284 129682 5.7%
Wed 6/13/2018 43433 139198 5.8%
Tue 6/12/2018 44262 137847 5.9%
Mon 6/11/2018 44606 135744 6.0%
Sun 6/10/2018 19653 55081 2.6%
Sat 6/9/2018 19191 51033 2.6%
Fri 6/8/2018 39363 118120 5.3%
Thu 6/7/2018 44126 137928 5.9%
Wed 6/6/2018 45178 150978 6.0%
Tue 6/5/2018 46406 180308 6.2%
Mon 6/4/2018 46613 149037 6.2%
Sun 6/3/2018 20221 53288 2.7%
Sat 6/2/2018 18351 53696 2.5%
Fri 6/1/2018 23689 57657 3.2%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 5,035,601 vizitatori, 15,052,333 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
6/17/2018 - 6/23/2018 10610 30547 0.2%
6/10/2018 - 6/16/2018 134740 450825 2.7%
6/3/2018 - 6/9/2018 200435 1586408 4.0%
5/27/2018 - 6/2/2018 229263 1448885 4.6%
5/20/2018 - 5/26/2018 246488 2226187 4.9%
5/13/2018 - 5/19/2018 213417 1149554 4.2%
5/6/2018 - 5/12/2018 258853 782529 5.1%
4/29/2018 - 5/5/2018 261478 763260 5.2%
4/22/2018 - 4/28/2018 261445 1128510 5.2%
4/15/2018 - 4/21/2018 228483 836128 4.5%
4/8/2018 - 4/14/2018 281650 1094363 5.6%
4/1/2018 - 4/7/2018 247272 687656 4.9%
3/25/2018 - 3/31/2018 251035 746282 5.0%
3/18/2018 - 3/24/2018 236410 628071 4.7%
3/11/2018 - 3/17/2018 235931 660059 4.7%
3/4/2018 - 3/10/2018 229075 735129 4.5%
2/25/2018 - 3/3/2018 222536 596763 4.4%
2/18/2018 - 2/24/2018 220561 594798 4.4%
2/11/2018 - 2/17/2018 221021 547114 4.4%
2/4/2018 - 2/10/2018 227614 739486 4.5%
1/28/2018 - 2/3/2018 195502 1244313 3.9%

Trafic pe ultimele 12 luni: 12,122,853 vizitatori, 41,333,934 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Jun 2018 863294 6369832 7.1%
May 2018 1097195 3740045 9.1%
Apr 2018 1101090 3449328 9.1%
Mar 2018 957051 2696661 7.9%
Feb 2018 980735 3915812 8.1%
Jan 2018 989103 3145566 8.2%
Dec 2017 747130 2457943 6.2%
Nov 2017 1118240 3360761 9.2%
Oct 2017 957143 2537606 7.9%
Sep 2017 1140108 3220211 9.4%
Aug 2017 1072980 3227175 8.9%
Jul 2017 1098784 3212994 9.1%