ListaFirme.ro
Verificare TVA

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 686,987  vizitatori,  2,137,487  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Wed 7/26/2017 39570 135299 5.8%
Tue 7/25/2017 39935 129254 5.8%
Mon 7/24/2017 39464 113115 5.7%
Sun 7/23/2017 16535 65393 2.4%
Sat 7/22/2017 17104 71144 2.5%
Fri 7/21/2017 33811 109430 4.9%
Thu 7/20/2017 38383 123078 5.6%
Wed 7/19/2017 39326 128871 5.7%
Tue 7/18/2017 40197 150401 5.9%
Mon 7/17/2017 40289 103691 5.9%
Sun 7/16/2017 18163 46947 2.6%
Sat 7/15/2017 17706 66521 2.6%
Fri 7/14/2017 34785 115183 5.1%
Thu 7/13/2017 39095 122581 5.7%
Wed 7/12/2017 40370 123110 5.9%
Tue 7/11/2017 41068 135409 6.0%
Mon 7/10/2017 40770 116728 5.9%
Sun 7/9/2017 17435 58158 2.5%
Sat 7/8/2017 18189 38362 2.6%
Fri 7/7/2017 35081 86043 5.1%
Thu 7/6/2017 39711 98769 5.8%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 4,797,883 vizitatori, 15,765,195 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
7/23/2017 - 7/29/2017 135755 462122 2.8%
7/16/2017 - 7/22/2017 183224 614418 3.8%
7/9/2017 - 7/15/2017 216051 818436 4.5%
7/2/2017 - 7/8/2017 225631 964451 4.7%
6/25/2017 - 7/1/2017 182591 675069 3.8%
6/18/2017 - 6/24/2017 238927 1155279 5.0%
6/11/2017 - 6/17/2017 237795 710856 5.0%
6/4/2017 - 6/10/2017 236929 700597 4.9%
5/28/2017 - 6/3/2017 213897 1192457 4.5%
5/21/2017 - 5/27/2017 263692 984667 5.5%
5/14/2017 - 5/20/2017 242459 755095 5.1%
5/7/2017 - 5/13/2017 237156 940116 4.9%
4/30/2017 - 5/6/2017 231017 734003 4.8%
4/23/2017 - 4/29/2017 225206 725255 4.7%
4/16/2017 - 4/22/2017 230959 809852 4.8%
4/9/2017 - 4/15/2017 221459 788918 4.6%
4/2/2017 - 4/8/2017 220257 2152993 4.6%
3/26/2017 - 4/1/2017 217006 746880 4.5%
3/19/2017 - 3/25/2017 215421 734110 4.5%
3/12/2017 - 3/18/2017 187968 1083170 3.9%
3/5/2017 - 3/11/2017 206951 922377 4.3%

Trafic pe ultimele 12 luni: 11,986,539 vizitatori, 41,077,839 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Jul 2017 821254 3058543 6.9%
Jun 2017 1009298 4116318 8.4%
May 2017 1031236 3586614 8.6%
Apr 2017 966860 4732879 8.1%
Mar 2017 935340 3950503 7.8%
Feb 2017 845379 2663532 7.1%
Jan 2017 986194 2846112 8.2%
Dec 2016 1092266 3486326 9.1%
Nov 2016 949553 2539445 7.9%
Oct 2016 1190399 3218721 9.9%
Sep 2016 1100645 3116087 9.2%
Aug 2016 1058115 3762759 8.8%

Termeni de utilizare