ListaFirme.ro

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 834,922  vizitatori,  2,560,100  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Mon 12/10/2018 49406 136903 5.9%
Sun 12/9/2018 24112 53584 2.9%
Sat 12/8/2018 24075 51868 2.9%
Fri 12/7/2018 42826 118498 5.1%
Thu 12/6/2018 44786 132473 5.4%
Wed 12/5/2018 46750 132600 5.6%
Tue 12/4/2018 49422 147250 5.9%
Mon 12/3/2018 48761 142948 5.8%
Sun 12/2/2018 22294 63506 2.7%
Sat 12/1/2018 18572 64347 2.2%
Fri 11/30/2018 27362 70221 3.3%
Thu 11/29/2018 43346 131370 5.2%
Wed 11/28/2018 47663 290977 5.7%
Tue 11/27/2018 49392 150185 5.9%
Mon 11/26/2018 51436 149293 6.2%
Sun 11/25/2018 23996 58754 2.9%
Sat 11/24/2018 23895 74435 2.9%
Fri 11/23/2018 44776 133098 5.4%
Thu 11/22/2018 49520 142693 5.9%
Wed 11/21/2018 51595 155875 6.2%
Tue 11/20/2018 50937 159222 6.1%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 1,764,520 vizitatori, 15,052,333 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
12/9/2018 - 12/15/2018 73518 190487 4.2%
12/2/2018 - 12/8/2018 278914 789143 15.8%
11/25/2018 - 12/1/2018 261767 915147 14.8%
11/18/2018 - 11/24/2018 295619 875385 16.8%
11/11/2018 - 11/17/2018 289113 826753 16.4%
11/4/2018 - 11/10/2018 283608 825708 16.1%
10/28/2018 - 11/3/2018 253497 834564 14.4%
10/21/2018 - 10/27/2018 315383 1592058 17.9%
10/14/2018 - 10/20/2018 287011 1975106 16.3%
10/7/2018 - 10/13/2018 267907 812711 15.2%
9/30/2018 - 10/6/2018 264640 827674 15.0%
9/23/2018 - 9/29/2018 267485 827467 15.2%
9/16/2018 - 9/22/2018 265249 865921 15.0%
9/9/2018 - 9/15/2018 257019 784487 14.6%
9/2/2018 - 9/8/2018 254129 728980 14.4%
8/26/2018 - 9/1/2018 251405 711428 14.2%
8/19/2018 - 8/25/2018 247840 860419 14.0%
8/12/2018 - 8/18/2018 207796 600151 11.8%
8/5/2018 - 8/11/2018 234321 745113 13.3%
7/29/2018 - 8/4/2018 235837 704233 13.4%
7/22/2018 - 7/28/2018 242218 861722 13.7%

Trafic pe ultimele 12 luni: 12,508,446 vizitatori, 39,610,605 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Dec 2018 371004 1043977 3.0%
Nov 2018 1220502 3698724 9.8%
Oct 2018 1257732 5656083 10.1%
Sep 2018 1085063 3322773 8.7%
Aug 2018 1055567 3237323 8.4%
Jul 2018 1077434 3607306 8.6%
Jun 2018 1053889 3485672 8.4%
May 2018 1118240 3360761 8.9%
Apr 2018 957143 2537606 7.7%
Mar 2018 1140108 3220211 9.1%
Feb 2018 1072980 3227175 8.6%
Jan 2018 1098784 3212994 8.8%