ListaFirme.ro
Verificare TVA

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 671,116  vizitatori,  1,895,263  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Fri 9/22/2017 36099 149477 5.4%
Thu 9/21/2017 39777 145100 5.9%
Wed 9/20/2017 39675 122737 5.9%
Tue 9/19/2017 39981 104080 6.0%
Mon 9/18/2017 39272 117036 5.9%
Sun 9/17/2017 16718 33159 2.5%
Sat 9/16/2017 16635 39472 2.5%
Fri 9/15/2017 34088 84922 5.1%
Thu 9/14/2017 38128 97795 5.7%
Wed 9/13/2017 40167 106217 6.0%
Tue 9/12/2017 39543 104294 5.9%
Mon 9/11/2017 37413 93100 5.6%
Sun 9/10/2017 16562 70963 2.5%
Sat 9/9/2017 16607 31166 2.5%
Fri 9/8/2017 33030 76913 4.9%
Thu 9/7/2017 37235 89534 5.5%
Wed 9/6/2017 38218 97728 5.7%
Tue 9/5/2017 39030 119277 5.8%
Mon 9/4/2017 39110 141488 5.8%
Sun 9/3/2017 17331 38692 2.6%
Sat 9/2/2017 16497 32113 2.5%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 4,788,122 vizitatori, 15,765,195 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
9/17/2017 - 9/23/2017 135755 462122 2.8%
9/10/2017 - 9/16/2017 183224 614418 3.8%
9/3/2017 - 9/9/2017 216051 818436 4.5%
8/27/2017 - 9/2/2017 225631 964451 4.7%
8/20/2017 - 8/26/2017 182591 675069 3.8%
8/13/2017 - 8/19/2017 238927 1155279 5.0%
8/6/2017 - 8/12/2017 237795 710856 5.0%
7/30/2017 - 8/5/2017 236929 700597 4.9%
7/23/2017 - 7/29/2017 213897 1192457 4.5%
7/16/2017 - 7/22/2017 263692 984667 5.5%
7/9/2017 - 7/15/2017 242459 755095 5.1%
7/2/2017 - 7/8/2017 237156 940116 5.0%
6/25/2017 - 7/1/2017 231017 734003 4.8%
6/18/2017 - 6/24/2017 16664 53909 0.3%
6/11/2017 - 6/17/2017 211522 671589 4.4%
6/4/2017 - 6/10/2017 222536 596763 4.6%
5/28/2017 - 6/3/2017 220561 594798 4.6%
5/21/2017 - 5/27/2017 221021 547114 4.6%
5/14/2017 - 5/20/2017 227614 739486 4.8%
5/7/2017 - 5/13/2017 195502 1244313 4.1%
4/30/2017 - 5/6/2017 221883 1035207 4.6%

Trafic pe ultimele 12 luni: 11,912,365 vizitatori, 38,765,365 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Sep 2017 821254 3058543 6.9%
Aug 2017 1009298 4116318 8.5%
Jul 2017 1031236 3586614 8.7%
Jun 2017 703567 1973062 5.9%
May 2017 980735 3915812 8.2%
Apr 2017 989103 3145566 8.3%
Mar 2017 986194 2846112 8.3%
Feb 2017 1092266 3486326 9.2%
Jan 2017 949553 2539445 8.0%
Dec 2016 1190399 3218721 10.0%
Nov 2016 1100645 3116087 9.2%
Oct 2016 1058115 3762759 8.9%