ListaFirme.ro

Statistici de Trafic

www.listafirme.ro

Trafic in ultimele 21  zile: 918,811  vizitatori,  3,119,751  pagini afisate

Data Vizitatori Afisari Procent Grafic
Sun 2/17/2019 24867 115794 2.7%
Sat 2/16/2019 24158 147165 2.6%
Fri 2/15/2019 46140 144620 5.0%
Thu 2/14/2019 48972 146343 5.3%
Wed 2/13/2019 52601 155719 5.7%
Tue 2/12/2019 53993 185283 5.9%
Mon 2/11/2019 52912 180957 5.8%
Sun 2/10/2019 25683 85500 2.8%
Sat 2/9/2019 25202 95460 2.7%
Fri 2/8/2019 46244 132297 5.0%
Thu 2/7/2019 51038 159289 5.6%
Wed 2/6/2019 52042 172124 5.7%
Tue 2/5/2019 52505 159909 5.7%
Mon 2/4/2019 51725 229492 5.6%
Sun 2/3/2019 26461 75412 2.9%
Sat 2/2/2019 26301 74144 2.9%
Fri 2/1/2019 46084 163185 5.0%
Thu 1/31/2019 51292 169222 5.6%
Wed 1/30/2019 53139 155480 5.8%
Tue 1/29/2019 53279 185091 5.8%
Mon 1/28/2019 54173 187265 5.9%

Trafic in ultimele 21 saptamani: 4,358,267 vizitatori, 15,146,799 pagini afisate

Saptamana Vizitatori Afisari Procent Grafic
2/17/2019 - 2/23/2019 33846 86558 0.8%
2/10/2019 - 2/16/2019 153427 391727 3.5%
2/3/2019 - 2/9/2019 246393 692402 5.7%
1/27/2019 - 2/2/2019 276608 744244 6.3%
1/20/2019 - 1/26/2019 278914 789143 6.4%
1/13/2019 - 1/19/2019 261767 915147 6.0%
1/6/2019 - 1/12/2019 295619 875385 6.8%
12/30/2018 - 1/5/2019 289113 826753 6.6%
12/23/2018 - 12/29/2018 283608 825708 6.5%
12/16/2018 - 12/22/2018 253497 834564 5.8%
12/9/2018 - 12/15/2018 315383 1592058 7.2%
12/2/2018 - 12/8/2018 287011 1975106 6.6%
11/25/2018 - 12/1/2018 267907 812711 6.1%
11/18/2018 - 11/24/2018 264640 827674 6.1%
11/11/2018 - 11/17/2018 267485 827467 6.1%
11/4/2018 - 11/10/2018 265249 865921 6.1%
10/28/2018 - 11/3/2018 257019 784487 5.9%
10/21/2018 - 10/27/2018 254129 728980 5.8%
10/14/2018 - 10/20/2018 251405 711428 5.8%
10/7/2018 - 10/13/2018 247840 860419 5.7%
9/30/2018 - 10/6/2018 207796 600151 4.8%

Trafic pe ultimele 12 luni: 12,948,633 vizitatori, 41,429,515 pagini afisate

Luna Vizitatori Afisari Procent Grafic
Feb 2019 1007760 2768421 7.8%
Jan 2019 1220502 3698724 9.4%
Dec 2018 1257732 5656083 9.7%
Nov 2018 1085063 3322773 8.4%
Oct 2018 1055567 3237323 8.2%
Sep 2018 1077434 3607306 8.3%
Aug 2018 1053889 3485672 8.1%
Jul 2018 1118240 3360761 8.6%
Jun 2018 957143 2537606 7.4%
May 2018 1140108 3220211 8.8%
Apr 2018 706928 2422693 5.5%
Mar 2018 1268267 4111942 9.8%