ListaFirme.ro

Oportunități de angajare

Carieră - veniți în echipa noastră:

Dacă vă considerați o persoană inovativă, cu cunostințe foarte bune și doriți să vă remarcați prin rezultatele obținute, vă invităm să lucrați cu noi. Apreciem atât entuziasmul celor tineri cât și experiența celor mai în vârstă.

Vă rugăm sa optați și să aplicați pentru unul din posturile disponibile de mai jos.

OPERATOR CALL CENTER

Număr de posturi libere: 2
Candidatul ideal:

Borg Design este o companie cu experiență de peste 13 ani în domeniul Marketing și IT și este într-o continuă expansiune având nevoie constantă de oameni bine instruiți și motivați care să se alăture echipei. În viziunea companiei, candidații ideali sunt aceia care văd dincolo de motivația salarială și obstacolele sociale și vor să profeseze și să se perfecționeze în domeniu.

Descrierea jobului:

Initierea de apeluri in vederea actualizarii bazei de date proprii si introducerea in sistem a informatiilor noi obtinute.

Cerinte:
  • Experienta pe un post similar;
  • Cunostinte operare PC (pachetul Microsoft Office – obligatoriu);
  • Excelente abilitati de comunicare, voce placuta, claritate in exprimare;
  • Atentie la detalii, rapididate la tastare;
Beneficii:
  • Salariu motivant, cu posibilitati de promovare in cadrul companiei;
  • Bonusuri de performanta;
  • Tichete de masa;
  • Abonament de sanatate privat;
  • Teambuilding-uri periodice cu angajaţii companiei;
  • Program de lucru de luni pana vineri in intervalul 09:00-15:30 sau 09:00-17:30

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la .

Programator/webmaster

Număr de posturi libere: 1
Detalii suplimentare