CD ListaFirme DEMO

Angajăm dezvoltatori web

Programator .NET junior

Candidatul ideal:

Borg Design este o companie cu experiență de peste 13 ani în domeniul Marketing și IT și este într-o continuă expansiune având nevoie constantă de oameni bine instruiți și motivați care să se alăture echipei. În viziunea companiei, candidații ideali sunt aceia care văd dincolo de motivația salarială și obstacolele sociale și vor să profeseze și să se perfecționeze în domeniu.

Descrierea postului:

  • Proiectarea și dezvoltarea de aplicații web complexe;
  • Implicare pe parcursul întregului ciclu de viață al produsului;
  • Investigarea erorilor tehnice / functionale și generarea de soluții adecvate;
  • Documentarea codului;

Cerințe

  • Cunoștiințe medii în lucrul cu baze de date, în special SQL Server, MS Access și MS Excel și capacitatea de a crea baze de date bine organizate și de a optimiza interogările
  • Cunoștiințe medii de programare back-end cu limbajele ASP, ASP.NET, VB.NET
  • Cunoștiințe medii de programare front-end HTML, CSS, VBScript și Javascript;
  • Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat;
  • Cunoștiințe de baza în domeniul IT & C
  • Experiența în comunicarea cu clientii / aptitudini avansate de comunicare
  • Portofoliu de lucrări;
  • Experiența minim 1 an într-o companie / instituție de IT în Romania
  • Prezența zilnică de luni până vineri între orele 8:00 și 16:30 la sediul firmei (Ilfov, Popești-Leordeni, Str. Amurgului nr. 63, lângă stația de metrou Dimitrie Leonida)
  • Seriozitate, grijă la detalii, capacitatea de a respecta termenele;

Beneficii

  • Loc de muncă stabil, salariu negociabil în funcție de cunoștinte cu posibilitate de evoluare
  • Decont transport
  • Teambuilding-uri anuale
  • Cursuri de perfecționare decontate
  • Program flexibil pentru studenți.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la iar subiectul emailului sa contina rezultatul din Codul de rezolvare de mai jos:

Cod de rezolvare

dim code,word_1,word_2,word_3,word_4,message
code = array("r","v","a","k","n","g","u","s","!","t","e","j","z","m")
word_1 = ucase(code(1)) &code(0) &code(10) &code(2) &code(6)
word_2 = code(7) &code(2)
word_3 = code(ubound(code)) &code(2)
word_4 = code(2) &code(4) &code(5) &code(2) &code(11) &code(10) &code(12) &code(8)
message = word_1 &" " &word_2 &" " &word_3 &" " &word_4
response.Write(message)

ListaFirme.ro