LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Vaslui

Lista Localitatilor din judetul Vaslui

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
VSVaslui Vaslui 75,3261,8784728
VSVaslui Bahnari 64004728
VSVaslui Brodoc 1,84424728
VSVaslui Moara Grecilor 1,151134728
VSVaslui Rediu 1,0610
VSVaslui Viisoara 5922
VSBarlad Barlad 77,5181,3814628
VSHusi Husi 32,6736424728
VSMurgeni Murgeni 3,695334628
VSMurgeni Carja 1,16054628
VSMurgeni Floreni 63804628
VSMurgeni Latesti 39404628
VSMurgeni Raiu 72224628
VSMurgeni Sarateni 40524628
VSMurgeni Schineni 68714628
VSNegresti Negresti 7,0801104727
VSNegresti Cazanesti 43224727
VSNegresti Cioatele 24904727
VSNegresti Glodeni 31404728
VSNegresti Parpanita 53414727
VSNegresti Poiana 26404727
VSNegresti Valea Mare 8714
VSAlbesti Albesti 1,17164728
VSAlbesti Corni Albesti 1,48634728
VSAlbesti Crasna 34254728
VSAlbesti Gura Albesti 14214628
VSAlexandru Vlahuta Alexandru Vlahuta 77564628
VSAlexandru Vlahuta Buda 3062
VSAlexandru Vlahuta Ghicani 17504628
VSAlexandru Vlahuta Morareni 22314728
VSArsura Arsura 76854728
VSArsura Fundatura 5461
VSArsura Mihail Kogalniceanu 11504728
VSArsura Pahnesti 54714728
VSBanca Gara Banca 706124628
VSBanca 1 Decembrie 38404628
VSBanca Banca 1,120104628
VSBanca Ghermanesti 5681
VSBanca Miclesti 2792
VSBanca Mitoc 29714628
VSBanca Salcioara 9274628
VSBanca Sarbi 38604628
VSBanca Stoisesti 78214628
VSBanca Stramtura Mitoc 10934628
VSBanca Tifu 47604628
VSBacani Bacani 1,09794628
VSBacani Baltateni 24004628
VSBacani Drujesti 44524628
VSBacani Suseni 41734628
VSBacani Vulpaseni 18414628
VSBacesti Bacesti 1,93564727
VSBacesti Armaseni 41804727
VSBacesti Babusa 40604727
VSBacesti Paltinis 22304727
VSBacesti Tibanestii Buhlii 25404727
VSBacesti Vovriesti 36004727
VSBalteni Balteni 81964728
VSBalteni Balteni Deal 49614728
VSBalteni Chetresti 17414728
VSBerezeni Berezeni 2,322174628
VSBerezeni Musata 52714628
VSBerezeni Ranceni 68904628
VSBerezeni Satu Nou 1,33614628
VSBerezeni Stuhulet 30904628
VSBlagesti Blagesti 1,37664628
VSBlagesti Igesti 31004628
VSBlagesti Sipeni 20504628
VSBogdana Bogdana 62704728
VSBogdana Arsita 3904728
VSBogdana Fantana Blanarului 8904728
VSBogdana Gavanu 9204728
VSBogdana Lacu Babei 26524728
VSBogdana Similisoara 4404728
VSBogdana Suceveni 27714728
VSBogdana Verdes 22904728
VSBogdanesti Bogdanesti 1,01454628
VSBogdanesti Buda 1760
VSBogdanesti Horoiata 8704628
VSBogdanesti Hupca 17614628
VSBogdanesti Orgoiesti 20304628
VSBogdanesti Ulea 42124628
VSBogdanesti Untesti 76864628
VSBogdanesti Visinari 12904628
VSBogdanesti Vladesti 9404628
VSBogdanita Bogdanita 15714628
VSBogdanita Cartibasi 15004628
VSBogdanita Cepesti 43514628
VSBogdanita Coroiesti 2490
VSBogdanita Radaesti 10104628
VSBogdanita Schitu 6304728
VSBogdanita Tunsesti 22904628
VSBotesti Botesti 1,05864728
VSBotesti Ganesti 5604728
VSBotesti Gugesti 1,17834728
VSBotesti Talpigeni 4904728
VSBunesti Averesti Averesti 32734728
VSBunesti Averesti Armaseni 23414727
VSBunesti Averesti Bunesti 1,32214728
VSBunesti Averesti Plopi 37904728
VSBunesti Averesti Podu Oprii 26034728
VSBunesti Averesti Rosiori 22424728
VSBunesti Averesti Tabalaesti 24324728
VSJudetul Vaslui Ciocani 1,59704628
VSCiocani Ciocani 74524628
VSCiocani Crang 39544628
VSCiocani Crangu Nou 18504628
VSCiocani Podu Petris 2304628
VSCodaesti Codaesti 2,168144728
VSCodaesti Ghergheleu 46804728
VSCodaesti Pribesti 1,30634728
VSCodaesti Rediu Galian 67614728
VSCoroiesti Coroiesti 54954627
VSCoroiesti Chilieni 30704627
VSCoroiesti Coroiestii De Sus 21424627
VSCoroiesti Hreasca 29914627
VSCoroiesti Mireni 51314627
VSCoroiesti Movileni 21034628
VSCoroiesti Pacuraresti 4104627
VSCostesti Costesti 1,991234728
VSCostesti Chitcani 33904628
VSCostesti Dinga 14004628
VSCostesti Parvesti 10104628
VSCostesti Puntiseni 34904628
VSCostesti Radesti 19524628
VSJudetul Vaslui Cozmesti 2,13004727
VSCozmesti Balesti 80744728
VSCozmesti Cozmesti 38234727
VSCozmesti Fastaci 1,13924727
VSCretesti Cretesti 52554728
VSCretesti Budesti 23404728
VSCretesti Cretestii De Sus 74874728
VSCretesti Satu Nou 3751
VSDanesti Danesti 69924728
VSDanesti Bereasa 25304728
VSDanesti Botoaia 5304728
VSDanesti Emil Racovita 1,09404728
VSDanesti Rascani 821
VSDanesti Tatarani 3011
VSDeleni Deleni 1,76584728
VSDeleni Bulboaca 41224728
VSDeleni Moreni 3514728
VSDeleni Zizinca 28414728
VSDelesti Delesti 72574728
VSDelesti Albesti 2391
VSDelesti Fundatura 64814728
VSDelesti Harsova 65414728
VSDelesti Manastirea 18304728
VSDelesti Raduiesti 20514728
VSDimitrie Cantemir Hurdugi 68324728
VSDimitrie Cantemir Grumezoaia 67604728
VSDimitrie Cantemir Gusitei 85214628
VSDimitrie Cantemir Plotonesti 38614728
VSDimitrie Cantemir Urlati 29704728
VSJudetul Vaslui Dodesti 1,65904628
VSDodesti Dodesti 1,57284628
VSDodesti Urdesti 28434628
VSDragomiresti Dragomiresti 53684727
VSDragomiresti Babuta 10704727
VSDragomiresti Belzeni 20004727
VSDragomiresti Ciuperca 4104727
VSDragomiresti Doagele 91834727
VSDragomiresti Poiana Pietrei 31714727
VSDragomiresti Popesti 3480
VSDragomiresti Radeni 99644727
VSDragomiresti Semenea 2904727
VSDragomiresti Tulesti 20904727
VSDragomiresti Vladia 45414727
VSDranceni Ghermanesti 2,163114728
VSDranceni Albita 7004728
VSDranceni Baile Dranceni 4204728
VSDranceni Dranceni 43864728
VSDranceni Rasesti 1,729184728
VSDranceni Soparleni 3204728
VSDuda Epureni Epureni 1,7037
VSDuda Epureni Bobesti 16804728
VSDuda Epureni Duda 1,60344728
VSDuda Epureni Valea Grecului 1,49644728
VSDumesti Dumesti 2,12474727
VSDumesti Dumestii Vechi 44914727
VSDumesti Schinetea 18914727
VSDumesti Valea Mare 78014727
VSEpureni Epureni 1,03124628
VSEpureni Barlalesti 80614628
VSEpureni Bursuci 87514628
VSEpureni Horga 45114628
VSFalciu Falciu 2,837264628
VSFalciu Bogdanesti 7125
VSFalciu Bozia 57714628
VSFalciu Copaceana 68704628
VSFalciu Odaia Bogdana 39024628
VSFalciu Ranzesti 1,20344628
VSJudetul Vaslui Feresti 1,79604728
VSFeresti Feresti 2,151104728
VSJudetul Vaslui Fruntiseni 1,75204628
VSFruntiseni Fruntiseni 91824628
VSFruntiseni Grajdeni 73814628
VSGagesti Gagesti 41524628
VSGagesti Giurcani 59644628
VSGagesti Peicani 53714628
VSGagesti Popeni 490
VSGagesti Tupilati 40114628
VSGarceni Garceni 1,03764727
VSGarceni Dumbraveni 28404727
VSGarceni Racova 19904727
VSGarceni Racovita 16904727
VSGarceni Slobozia 44804627
VSGarceni Trohan 24024727
VSGherghesti Gherghesti 1,08144628
VSGherghesti Chetrosu 46904728
VSGherghesti Corodesti 32304728
VSGherghesti Dragomanesti 2104728
VSGherghesti Draxeni 15104727
VSGherghesti Lazu 9304727
VSGherghesti Lunca 42514628
VSGherghesti Soci 10504628
VSGherghesti Valea Lupului 104628
VSGrivita Grivita 1,359174628
VSGrivita Odaia Bursucani 57504628
VSGrivita Trestiana 1,185204628
VSHoceni Hoceni 59424728
VSHoceni Barbosi 74834728
VSHoceni Deleni 5600
VSHoceni Oteleni 70414728
VSHoceni Rediu 310
VSHoceni Siscani 42824728
VSHoceni Tomsa 16604728
VSIana Iana 94734628
VSIana Halaresti 1,01264628
VSIana Recea 41504727
VSIana Silistea 81564628
VSIana Vadurile 33914628
VSJudetul Vaslui Ibanesti 1,38804628
VSIbanesti Ibanesti 72014628
VSIbanesti Manzati 63424628
VSIbanesti Putu Olarului 12104628
VSIvanesti Ivanesti 1,308164728
VSIvanesti Blesca 41014727
VSIvanesti Brosteni 40004727
VSIvanesti Buscata 15604727
VSIvanesti Cosca 35204727
VSIvanesti Cosesti 28304727
VSIvanesti Fundatura Mare 13804727
VSIvanesti Fundatura Mica 6404727
VSIvanesti Harsoveni 14704727
VSIvanesti Iezerel 10504727
VSIvanesti Ursoaia 28814727
VSIvanesti Valea Mare 4581
VSIvanesti Valea Oanei 26414727
VSIvesti Ivesti 2,792144628
VSLaza Laza 1,855164728
VSLaza Bejenesti 3704728
VSLaza Rasnita 36624728
VSLaza Sauca 1,01774728
VSLipovat Lipovat 1,664194728
VSLipovat Capusneni 29304728
VSLipovat Chitoc 1,10934728
VSLipovat Corbu 55984728
VSLipovat Fundu Vaii 48804728
VSLunca Banului Lunca Banului 2,148204728
VSLunca Banului Broscosesti 50564728
VSLunca Banului Condrea 7014728
VSLunca Banului Focsa 16104728
VSLunca Banului Lunca Veche 9124728
VSLunca Banului Otetoaia 83794728
VSLunca Banului Raducani 904728
VSMalusteni Malusteni 77214628
VSMalusteni Ghireasca 24704628
VSMalusteni Lupesti 65534628
VSMalusteni Manastirea 1550
VSMalusteni Manzatesti 51004628
VSMalusteni Tutcani 74004628
VSMiclesti Miclesti 99154728
VSMiclesti Chircesti 1,28554728
VSMiclesti Popesti 44804728
VSMuntenii De Jos Muntenii De Jos 1,560414728
VSMuntenii De Jos Bacaoani 579124728
VSMuntenii De Jos Manjesti 92024728
VSMuntenii De Jos Secuia 44494728
VSJudetul Vaslui Muntenii De Sus 2,67404728
VSMuntenii De Sus Muntenii De Sus 1,425144728
VSMuntenii De Sus Satu Nou 1,978144728
VSOltenesti Oltenesti 47034728
VSOltenesti Curteni 27724728
VSOltenesti Pahna 23004728
VSOltenesti Tarzii 96814728
VSOltenesti Vinetesti 78244728
VSOltenesti Zgura 11304728
VSOsesti Osesti 1,34654727
VSOsesti Buda 1,29814727
VSOsesti Padureni 2901
VSOsesti Valcele 5104727
VSPadureni Padureni 1,33434728
VSPadureni Capotesti 14204728
VSPadureni Davidesti 25614728
VSPadureni Ivanesti 53404728
VSPadureni Leosti 19204728
VSPadureni Rusca 69504728
VSPadureni Valeni 1,50744728
VSPerieni Perieni 3,309224628
VSJudetul Vaslui Pochidia 1,61004628
VSPochidia Pochidia 22944628
VSPochidia Borodesti 30434628
VSPochidia Satu Nou 2170
VSPochidia Salceni 87514628
VSPogana Pogana 63954628
VSPogana Bogesti 72724628
VSPogana Carjoani 21504628
VSPogana Mascurei 56414628
VSPogana Tomesti 74854628
VSJudetul Vaslui Pogonesti 1,51804628
VSPogonesti Pogonesti 1,19834628
VSPogonesti Belcesti 10904628
VSPogonesti Polocin 26814628
VSPoienesti Poienesti 81564728
VSPoienesti Dealu Secarii 604728
VSPoienesti Floresti 80814728
VSPoienesti Frasinu 37004728
VSPoienesti Fundu Vaii 1251
VSPoienesti Oprisita 84344728
VSPoienesti Poienesti Deal 10814728
VSPuiesti Puiesti 1,53194627
VSPuiesti Bartalus Mocani 27204627
VSPuiesti Bartalus Razesi 12304627
VSPuiesti Calimanesti 31114627
VSPuiesti Cetatuia 46214627
VSPuiesti Cristesti 42014627
VSPuiesti Fantanele 13104627
VSPuiesti Fulgu 12104627
VSPuiesti Galtesti 15404628
VSPuiesti Iezer 33504628
VSPuiesti Lalesti 47524627
VSPuiesti Rotari 9804627
VSPuiesti Rusi 40624628
VSPungesti Pungesti 90834727
VSPungesti Armasoaia 52114727
VSPungesti Cursesti Deal 25214727
VSPungesti Cursesti Vale 28914727
VSPungesti Rapsa 2904727
VSPungesti Silistea 2850
VSPungesti Stejaru 20604727
VSPungesti Toporasti 65414727
VSJudetul Vaslui Puscasi 3,21804728
VSPuscasi Puscasi 1,790124728
VSPuscasi Poiana Lui Alexa 35704728
VSPuscasi Teisoru 44404728
VSPuscasi Valea Targului 19614728
VSJudetul Vaslui Rafaila 1,77604727
VSRafaila Rafaila 1,90844727
VSRebricea Rebricea 51304728
VSRebricea Bolati 24014728
VSRebricea Craciunesti 40704728
VSRebricea Draxeni 8592
VSRebricea Macresti 8404728
VSRebricea Ratesu Cuzei 49834728
VSRebricea Sasova 26404728
VSRebricea Tatomiresti 22404728
VSRebricea Tufestii De Jos 37304728
VSRosiesti Rosiesti 1,288114628
VSRosiesti Codreni 13104628
VSRosiesti Gara Rosiesti 35044628
VSRosiesti Gura Idrici 51064628
VSRosiesti Idrici 40924628
VSRosiesti Rediu 17704728
VSRosiesti Valea Lui Darie 70814628
VSSolesti Solesti 1,08574728
VSSolesti Bousori 38524728
VSSolesti Iaz 32204728
VSSolesti Satu Nou 27004728
VSSolesti Serbotesti 76934728
VSSolesti Stioborani 52134728
VSSolesti Valea Silistei 34514728
VSStanilesti Stanilesti 2,975144728
VSStanilesti Bogdana Voloseni 18904728
VSStanilesti Budu Cantemir 37614728
VSStanilesti Chersacosu 48934728
VSStanilesti Gura Vaii 45944728
VSStanilesti Poganesti 1,12944728
VSStanilesti Saratu 4904728
VSStefan Cel Mare Stefan Cel Mare 45674728
VSStefan Cel Mare Barzesti 99824728
VSStefan Cel Mare Brahasoaia 37124728
VSStefan Cel Mare Calugareni 20304728
VSStefan Cel Mare Cantalaresti 20844728
VSStefan Cel Mare Maraseni 73314728
VSStefan Cel Mare Muntenesti 12604728
VSSuletea Suletea 1,30254628
VSSuletea Fedesti 62134628
VSSuletea Jigalia 30914628
VSSuletea Rascani 29414628
VSTanacu Tanacu 1,81084728
VSTanacu Benesti 46024728
VSTacuta Tacuta 83344728
VSTacuta Cujba 10704728
VSTacuta Dumasca 44004728
VSTacuta Focseasca 61044728
VSTacuta Mircesti 33814728
VSTacuta Protopopesti 73644728
VSTacuta Sofieni 6604728
VSTatarani Tatarani 73444728
VSTatarani Baltati 68804728
VSTatarani Crasnaseni 19044728
VSTatarani Giurgesti 14904728
VSTatarani Leosti 3131
VSTatarani Mantu 5004728
VSTatarani Stroiesti 25414728
VSTatarani Valea Lui Bosie 16314728
VSTatarani Valea Seaca 4204728
VSTodiresti Todiresti 87074727
VSTodiresti Cotic 36404727
VSTodiresti Dragesti 38204727
VSTodiresti Huc 53304727
VSTodiresti Plopoasa 21304727
VSTodiresti Silistea 34014727
VSTodiresti Sofronesti 16004727
VSTodiresti Valea Popii 18004727
VSTodiresti Viisoara 1350
VSTutova Tutova 1,281224628
VSTutova Badeana 1,070144628
VSTutova Ciortolom 14604628
VSTutova Coroiu 16224628
VSTutova Crivesti 48014628
VSTutova Vizureni 18814628
VSValeni Valeni 3,023144728
VSValeni Moara Domneasca 1,24754728
VSVetrisoaia Vetrisoaia 3,424194628
VSVetrisoaia Bumbata 24004628
VSViisoara Viisoara 1,27674628
VSViisoara Halta Dodesti 23304628
VSViisoara Valeni 1800
VSViisoara Viltotesti 27704628
VSVinderei Vinderei 1,23254628
VSVinderei Bradesti 67604628
VSVinderei Docani 67824628
VSVinderei Docaneasa 39004628
VSVinderei Gara Docaneasa 11004628
VSVinderei Gara Talasman 13204628
VSVinderei Obarseni 1,13024628
VSVinderei Valea Lunga 40814728
VSVoinesti Voinesti 41114727
VSVoinesti Avramesti 70904727
VSVoinesti Bancesti 18504727
VSVoinesti Corobanesti 3804727
VSVoinesti Gardesti 47404727
VSVoinesti Marasesti 27324727
VSVoinesti Obarseni 2610
VSVoinesti Obarsenii Lingurari 79614727
VSVoinesti Rugaria 6904727
VSVoinesti Stancaseni 16214727
VSVoinesti Uricari 9504727
VSVulturesti Vulturesti 97834728
VSVulturesti Buhaiesti 90714728
VSVulturesti Podeni 514728
VSVulturesti Voinesti 2900
VSVutcani Vutcani 1,77284628
VSVutcani Malaiesti 37324628
VSVutcani Posta Elan 15504628
VSZapodeni Zapodeni 1,71264728
VSZapodeni Butucaria 21004728
VSZapodeni Ciofeni 16604728
VSZapodeni Delea 24104728
VSZapodeni Dobroslovesti 35234728
VSZapodeni Macresti 16104728
VSZapodeni Portari 67154728
VSZapodeni Telejna 34704728
VSZapodeni Uncesti 25604728
VSZorleni Zorleni 4,948404628
VSZorleni Dealu Mare 26604628
VSZorleni Popeni 2,63494628
VSZorleni Simila 821224628
VSJudetul Vaslui Albesti 04728
VSJudetul Vaslui Alexandru Vlahuta 04628
VSJudetul Vaslui Arsura 04728
VSJudetul Vaslui Banca 04628
VSJudetul Vaslui Bacani 04628
VSJudetul Vaslui Balteni 04728
VSJudetul Vaslui Berezeni 04628
VSBogdana Plopeni 04728
VSJudetul Vaslui Bogdanesti 04628
VSJudetul Vaslui Bogdanita 04628
VSJudetul Vaslui Botesti 04728
VSJudetul Vaslui Codaesti 04728
VSJudetul Vaslui Coroiesti 04627
VSJudetul Vaslui Costesti 04728
VSJudetul Vaslui Cretesti 04728
VSJudetul Vaslui Danesti 04728
VSJudetul Vaslui Deleni 04728
VSJudetul Vaslui Delesti 04728
VSCozmesti Hordilesti 04727
VSJudetul Vaslui Dragomiresti 04727
VSDragomiresti Botoi 04727
VSJudetul Vaslui Dranceni 04728
VSJudetul Vaslui Dumesti 04727
VSJudetul Vaslui Epureni 04628
VSJudetul Vaslui Falciu 04628
VSJudetul Vaslui Gagesti 04628
VSJudetul Vaslui Gherghesti 04628
VSJudetul Vaslui Garceni 04727
VSJudetul Vaslui Grivita 04628
VSJudetul Vaslui Hoceni 04728
VSJudetul Vaslui Dimitrie Cantemir 04728
VSJudetul Vaslui Iana 04628
VSJudetul Vaslui Ivanesti 04728
VSIvanesti Albina 04727
VSJudetul Vaslui Ivesti 04628
VSJudetul Vaslui Laza 04728
VSJudetul Vaslui Lipovat 04728
VSJudetul Vaslui Lunca Banului 04728
VSJudetul Vaslui Malusteni 04628
VSJudetul Vaslui Miclesti 04728
VSJudetul Vaslui Muntenii De Jos 04728
VSJudetul Vaslui Oltenesti 04728
VSJudetul Vaslui Osesti 04727
VSJudetul Vaslui Padureni 04728
VSPadureni Todireni 04728
VSJudetul Vaslui Perieni 04628
VSJudetul Vaslui Poienesti 04728
VSJudetul Vaslui Pogana 04628
VSJudetul Vaslui Puiesti 04627
VSJudetul Vaslui Pungesti 04727
VSPungesti Hordila 04727
VSJudetul Vaslui Rebricea 04728
VSJudetul Vaslui Rosiesti 04628
VSJudetul Vaslui Solesti 04728
VSJudetul Vaslui Stanilesti 04728
VSJudetul Vaslui Stefan Cel Mare 04728
VSJudetul Vaslui Suletea 04628
VSJudetul Vaslui Tanacu 04728
VSJudetul Vaslui Tacuta 04728
VSJudetul Vaslui Tatarani 04728
VSJudetul Vaslui Todiresti 04727
VSJudetul Vaslui Tutova 04628
VSJudetul Vaslui Valeni 04728
VSJudetul Vaslui Vetrisoaia 04628
VSJudetul Vaslui Viisoara 04628
VSJudetul Vaslui Voinesti 04727
VSJudetul Vaslui Vulturesti 04728
VSJudetul Vaslui Vutcani 04628
VSJudetul Vaslui Zapodeni 04728
VSJudetul Vaslui Zorleni 04628

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Vaslui En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni