LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Mures

Lista Localitatilor din judetul Mures

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
MSTargu Mures Targu Mures 161,2166,5304725
MSTargu Mures Mureseni 97004725
MSTargu Mures Remetea 2,25914725
MSReghin Reghin 35,0041,2014725
MSReghin Apalina 2,86304725
MSReghin Iernuteni 1,37304725
MSSighisoara Sighisoara 34,5378814625
MSSighisoara Angofa 404625
MSSighisoara Aurel Vlaicu 12004625
MSSighisoara Hetiur 86524625
MSSighisoara Rora 14304625
MSSighisoara Soromiclea 12004625
MSSighisoara Venchi 25704625
MSSighisoara Viilor 12404625
MSTarnaveni Tarnaveni 28,6345144624
MSTarnaveni Bobohalma 1,48024624
MSTarnaveni Botorca 40604624
MSTarnaveni Custelnic 53654624
MSSangeorgiu De Padure Sangeorgiu De Padure 4,794644625
MSSangeorgiu De Padure Bezid 78024625
MSSangeorgiu De Padure Bezidu Nou 12604625
MSSangeorgiu De Padure Lotu 1504625
MSIernut Iernut 5,9541134624
MSIernut Cipau 1,01584624
MSIernut Deag 49614624
MSIernut Lechinta 74264624
MSIernut Oarba De Mures 19824624
MSIernut Porumbac 5304624
MSIernut Racamet 3304624
MSIernut Salcud 89244624
MSIernut Sfantu Gheorghe 33644624
MSLudus Ludus 16,0004354624
MSLudus Avramesti 20804724
MSLudus Cioarga 20904624
MSLudus Ciurgau 8904724
MSLudus Fundatura 504724
MSLudus Gheja 1,42924624
MSLudus Rosiori 84904724
MSMiercurea Nirajului Miercurea Nirajului 3,902594725
MSMiercurea Nirajului Beu 13604725
MSMiercurea Nirajului Dumitrestii 37024725
MSMiercurea Nirajului Laureni 27124725
MSMiercurea Nirajului Mosuni 31624725
MSMiercurea Nirajului Sardu Nirajului 40344725
MSMiercurea Nirajului Tampa 40614725
MSMiercurea Nirajului Veta 6104725
MSSarmasu Sarmasu 3,780594724
MSSarmasu Balda 1,17154724
MSSarmasu Larga 760
MSSarmasu Morut 10704724
MSSarmasu Sarmasel 724124724
MSSarmasu Sarmasel Gara 75544724
MSSarmasu Titiana 4504724
MSSarmasu Visinelu 54804724
MSSovata Sovata 8,9352734725
MSSovata Capeti 17804725
MSSovata Iliesi 45204725
MSSovata Sacadat 93704725
MSUngheni Ungheni 3,7311254624
MSUngheni Cerghid 54094624
MSUngheni Cerghizel 740114624
MSUngheni Moresti 36234624
MSUngheni Recea 14784624
MSUngheni Sausa 27004724
MSUngheni Vidrasau 819274624
MSAcatari Acatari 1,062344625
MSAcatari Corbesti 11604625
MSAcatari Gaiesti 446114625
MSAcatari Gruisor 29644625
MSAcatari Murgesti 50254625
MSAcatari Roteni 85184625
MSAcatari Stejeris 35044625
MSAcatari Suveica 29614625
MSAcatari Valenii 78664625
MSAdamus Adamus 2,128214624
MSAdamus Chincius 4004624
MSAdamus Cornesti 1,324154624
MSAdamus Craiesti 1,29154624
MSAdamus Dambau 1,229124624
MSAdamus Herepea 7204624
MSAlbesti Albesti 3,0801004625
MSAlbesti Boiu 1,544144625
MSAlbesti Jacu 2204625
MSAlbesti Sapartoc 5504625
MSAlbesti Topa 38314625
MSAlbesti Valea Albestiului 39704625
MSAlbesti Valea Daii 704625
MSAlbesti Valea Sapartocului 604625
MSAlunis Alunis 2,154234725
MSAlunis Fitcau 48164725
MSAlunis Lunca Muresului 73294725
MSApold Apold 691114625
MSApold Daia 57424625
MSApold Saes 1,112134625
MSApold Vulcan 9404625
MSAtintis Atintis 72334624
MSAtintis Botez 20304624
MSAtintis Cecalaca 43634624
MSAtintis Istihaza 22314624
MSAtintis Saniacob 3604624
MSBahnea Bahnea 1,850154624
MSBahnea Bernadea 19414624
MSBahnea Cund 19794625
MSBahnea Daia 2610
MSBahnea Gogan 72414625
MSBahnea Idiciu 37114624
MSBahnea Lepindea 27024624
MSBand Band 3,441404724
MSBand Draculea Bandului 17004724
MSBand Fanate 31244724
MSBand Fanatele Madarasului 33134724
MSBand Istan Tau 14804724
MSBand Marasesti 34604724
MSBand Negrenii De Campie 17624724
MSBand Oroiu 38624724
MSBand Petea 26424724
MSBand Tiptelnic 18504724
MSBand Valea Mare 23914724
MSBand Valea Rece 30704724
MSBatos Batos 1,001264725
MSBatos Dedrad 1,424104725
MSBatos Goreni 1,04054725
MSBatos Uila 55954725
MSBagaciu Bagaciu 1,05764624
MSBagaciu Delenii 1,24474624
MSBala Bala 85344724
MSBala Ercea 24204725
MSBalauseri Balauseri 1,29074625
MSBalauseri Agristeu 733134625
MSBalauseri Chendu 1,62844625
MSBalauseri Dumitreni 61334625
MSBalauseri Filitelnic 27054625
MSBalauseri Senereus 68024625
MSBeica De Jos Beica De Jos 781114725
MSBeica De Jos Beica De Sus 29754725
MSBeica De Jos Cacuciu 16104725
MSBeica De Jos Nadasa 31934725
MSBeica De Jos Sanmihai De Padure 33454725
MSBeica De Jos Serbeni 45124725
MSJudetul Mures Bereni 1,18904725
MSBereni Bereni 20534725
MSBereni Bara 15814725
MSBereni Candu 15724725
MSBereni Drojdii 14614725
MSBereni Eremieni 26514725
MSBereni Maia 20504725
MSBereni Marculeni 31624725
MSBichis Bichis 29234624
MSBichis Gambut 21014624
MSBichis Nandra 14654624
MSBichis Ozd 43314624
MSBogata Bogata 1,567204624
MSBogata Ranta 29514624
MSBrancovenesti Brancovenesti 1,735114725
MSBrancovenesti Idicel 50574725
MSBrancovenesti Idicel Padure 70334725
MSBrancovenesti Sacalu De Padure 49204725
MSBrancovenesti Valenii De Mures 1,341224725
MSBreaza Breaza 1,148294725
MSBreaza Filpisu Mare 85734725
MSBreaza Filpisu Mic 47924725
MSCeuasu De Campie Ceuasu De Campie 1,423404625
MSCeuasu De Campie Bozed 26104724
MSCeuasu De Campie Campenita 820114724
MSCeuasu De Campie Culpiu 41024724
MSCeuasu De Campie Herghelia 32244724
MSCeuasu De Campie Porumbeni 45444725
MSCeuasu De Campie Sabed 71284724
MSCeuasu De Campie Voiniceni 924384725
MSChetani Chetani 1,309164624
MSChetani Coasta Grindului 2504624
MSChetani Cordos 5704724
MSChetani Giurgis 2204724
MSChetani Grindeni 57044724
MSChetani Hadareni 87084624
MSChetani Lint 404724
MSJudetul Mures Chibed 1,76504725
MSChibed Chibed 1,854154725
MSChiheru De Jos Chiheru De Jos 56434725
MSChiheru De Jos Chiheru De Sus 39914725
MSChiheru De Jos Urisiu De Jos 41344725
MSChiheru De Jos Urisiu De Sus 59924725
MSCoroisanmartin Coroisanmartin 44154625
MSCoroisanmartin Coroi 17514625
MSCoroisanmartin Odrihei 51414625
MSCoroisanmartin Soimus 48724625
MSJudetul Mures Corunca 2,72804725
MSCorunca Corunca 1,5011654725
MSCorunca Bozeni 12644725
MSCozma Cozma 47634725
MSCozma Fanatele Socolului 4004724
MSCozma Socolu De Campie 21404725
MSCozma Valea Sasului 1904724
MSCozma Valea Ungurului 1004724
MSCraciunesti Craciunesti 2,464134625
MSCraciunesti Budiu Mic 43994725
MSCraciunesti Ciba 54625
MSCraciunesti Cinta 38644625
MSCraciunesti Cornesti 9745
MSCraciunesti Foi 24625
MSCraciunesti Nicolesti 64625
MSCraciunesti Tirimioara 16704625
MSCraiesti Craiesti 77464624
MSCraiesti Lefaia 10704724
MSCraiesti Milasel 25604724
MSCraiesti Nima Milaselului 1404724
MSCristesti Cristesti 4,6901704724
MSCristesti Valureni 932114725
MSCucerdea Cucerdea 1,07994624
MSCucerdea Bord 21804624
MSCucerdea Seulia De Mures 65334624
MSCuci Cuci 917114624
MSCuci Dataseni 41614624
MSCuci Orosia 19904624
MSCuci Petrilaca 67534624
MSDanes Danes 2,294374625
MSDanes Cris 68784625
MSDanes Seleus 1,569204625
MSDanes Stejarenii 33514625
MSDeda Deda 1,913274725
MSDeda Bistra Muresului 1,079144725
MSDeda Filea 84084725
MSDeda Pietris 551134725
MSEremitu Eremitu 1,769224725
MSEremitu Calugareni 58114725
MSEremitu Campu Cetatii 470114725
MSEremitu Damieni 29724725
MSEremitu Matrici 795114725
MSErnei Ernei 1,946554725
MSErnei Caluseri 66564725
MSErnei Dumbravioara 1,692274725
MSErnei Icland 31854725
MSErnei Sacareni 20614725
MSErnei Sangeru De Padure 35334725
MSFaragau Faragau 65254725
MSFaragau Fanate 2204725
MSFaragau Onuca 10204725
MSFaragau Poarta 26404725
MSFaragau Tonciu 73424725
MSFantanele Fantanele 2,518364625
MSFantanele Bordosiu 33714625
MSFantanele Calimanesti 92594625
MSFantanele Cibu 20504625
MSFantanele Roua 43404625
MSFantanele Viforoasa 91074625
MSGalesti Galesti 1,294124625
MSGalesti Adrianu Mare 14504625
MSGalesti Adrianu Mic 6504725
MSGalesti Bedeni 20414625
MSGalesti Maiad 40054725
MSGalesti Sanvasii 54725
MSGalesti Troita 85554625
MSGanesti Ganesti 3,585364624
MSGanesti Paucisoara 22734624
MSGanesti Seuca 74624
MSGanesti Sub Padure 8804624
MSGheorghe Doja Gheorghe Doja 50884625
MSGheorghe Doja Ilieni 41824625
MSGheorghe Doja Leordeni 35794624
MSGheorghe Doja Satu Nou 72144625
MSGheorghe Doja Tirimia 80154624
MSGhindari Ghindari 1,525164725
MSGhindari Abud 22604725
MSGhindari Ceie 5724625
MSGhindari Solocma 43904625
MSGhindari Trei Sate 1,189124625
MSGlodeni Glodeni 2,261224725
MSGlodeni Merisor 29604725
MSGlodeni Moisa 38924725
MSGlodeni Pacureni 30214725
MSGlodeni Paingeni 50744725
MSGornesti Gornesti 1,927354725
MSGornesti Iara De Mures 36224725
MSGornesti Ilioara 14724725
MSGornesti Mura Mare 8004725
MSGornesti Mura Mica 5804725
MSGornesti Padureni 46654725
MSGornesti Peris 1,748324725
MSGornesti Petrilaca De Mures 67954725
MSGornesti Teleac 42614725
MSGrebenisu De Campie Grebenisu De Campie 873114724
MSGrebenisu De Campie Leorinta 16814724
MSGrebenisu De Campie Valea Sanpetrului 41424724
MSGurghiu Gurghiu 2,062394725
MSGurghiu Adrian 32214725
MSGurghiu Casva 64274725
MSGurghiu Comori 31014725
MSGurghiu Fundoaia 17514725
MSGurghiu Glajarie 1,873134725
MSGurghiu Larga 11924725
MSGurghiu Orsova 81164725
MSGurghiu Orsova Padure 16904725
MSGurghiu Pauloaia 28024725
MSHodac Hodac 2,426374725
MSHodac Arsita 9904725
MSHodac Bicasu 14204725
MSHodac Dubistea De Padure 44554725
MSHodac Mirigioaia 4504725
MSHodac Toaca 1,696254725
MSHodac Uricea 7204725
MSHodosa Hodosa 22764725
MSHodosa Ihod 14104725
MSHodosa Isla 37544725
MSHodosa Sambrias 86134725
MSIbanesti Ibanesti 2,392374725
MSIbanesti Blidireasa 22324725
MSIbanesti Bradetelu 261114725
MSIbanesti Dulcea 33684725
MSIbanesti Ibanesti Padure 49284725
MSIbanesti Lapusna 7104725
MSIbanesti Parau Mare 15804725
MSIbanesti Tireu 44264725
MSIbanesti Tisieu 29744725
MSIbanesti Zimti 5614725
MSIclanzel Iclanzel 48554724
MSIclanzel Capusu De Campie 70884724
MSIclanzel Chisalita 2504724
MSIclanzel Dupa Deal 1304724
MSIclanzel Fanate 904724
MSIclanzel Fanatele Capusului 8304724
MSIclanzel Ghidasteu 2804724
MSIclanzel Iclandu Mare 67164724
MSIclanzel Madaraseni 11504724
MSIclanzel Tablaseni 2514724
MSIclanzel Valea Iclandului 1904724
MSIdeciu De Jos Ideciu De Jos 979234725
MSIdeciu De Jos Deleni 37954725
MSIdeciu De Jos Ideciu De Sus 73494725
MSLivezeni Livezeni 1,090904725
MSLivezeni Ivanesti 29674725
MSLivezeni Poienita 26824725
MSLivezeni Sanisor 19654725
MSLunca Lunca 63444725
MSLunca Baita 97754725
MSLunca Frunzeni 53224725
MSLunca Logig 53724725
MSLunca Santu 46034725
MSLunca Bradului Lunca Bradului 1,768264725
MSLunca Bradului Neagra 52854725
MSLunca Bradului Salard 13554725
MSJudetul Mures Madaras 1,26004724
MSMadaras Madaras 1,28274724
MSMagherani Magherani 76944725
MSMagherani Silea Nirajului 60414725
MSMagherani Torba 20804725
MSMica Mica 57954624
MSMica Abus 35834624
MSMica Capalna De Sus 15714624
MSMica Ceuas 90444624
MSMica Deaj 1,35964624
MSMica Haranglab 86624624
MSMica Somostelnic 34724624
MSMihesu De Campie Mihesu De Campie 1,40784724
MSMihesu De Campie Bujor 7724724
MSMihesu De Campie Cirhagau 1504724
MSMihesu De Campie Groapa Radaii 5804724
MSMihesu De Campie Mogoaia 3104724
MSMihesu De Campie Razoare 71054724
MSMihesu De Campie Saulita 12604724
MSMihesu De Campie Stefanca 5504724
MSNades Nades 1,119214625
MSNades Magherus 15504625
MSNades Pipea 10514625
MSNades Tigmandru 85924625
MSNeaua Neaua 40504625
MSNeaua Ghinesti 43404625
MSNeaua Rigmani 30024725
MSNeaua Sansimion 10404625
MSNeaua Vadas 38914625
MSOgra Ogra 1,431194624
MSOgra Dileu Vechi 25634624
MSOgra Giulus 22504624
MSOgra Lascud 21114624
MSOgra Vaideiu 18404624
MSPapiu Ilarian Papiu Ilarian 72834724
MSPapiu Ilarian Dobra 6904724
MSPapiu Ilarian Merisoru 9604724
MSPapiu Ilarian Sandru 204724
MSPapiu Ilarian Ursoaia 12904724
MSPanet Panet 2,383164724
MSPanet Berghia 1,209124724
MSPanet Cuiesd 71844724
MSPanet Hartau 31544724
MSPanet Santioana De Mures 1,370134724
MSPasareni Pasareni 969174625
MSPasareni Bolintineni 25314625
MSPasareni Galateni 85164625
MSPetelea Petelea 2,372364725
MSPetelea Habic 39324725
MSPogaceaua Pogaceaua 1,037144724
MSPogaceaua Bologaia 4304724
MSPogaceaua Ciulea 11704724
MSPogaceaua Deleni 10224724
MSPogaceaua Fantana Babii 204724
MSPogaceaua Parau Crucii 11204724
MSPogaceaua Scurta 2004724
MSPogaceaua Sicele 5504724
MSPogaceaua Valea Sanpetrului 5504724
MSPogaceaua Valeni 33614724
MSRastolita Rastolita 1,588284725
MSRastolita Andreneasa 19734725
MSRastolita Borzia 8504725
MSRastolita Galaoaia 7424725
MSRastolita Iod 38174725
MSRaciu Raciu 1,507424724
MSRaciu Caciulata 18904724
MSRaciu Coasta Mare 14024724
MSRaciu Cotorinau 2504724
MSRaciu Curete 1604724
MSRaciu Hagau 5904724
MSRaciu Lenis 21614724
MSRaciu Nima Raciului 26624724
MSRaciu Obarsie 504724
MSRaciu Parau Crucii 14204724
MSRaciu Sanmartinu De Campie 46354724
MSRaciu Ulies 55214724
MSRaciu Valea Sanmartinului 20604724
MSRaciu Valea Seaca 2404724
MSRaciu Valea Uliesului 3804724
MSRusii Munti Rusii Munti 1,420184725
MSRusii Munti Maioresti 26264725
MSRusii Munti Morareni 45874725
MSRusii Munti Sebes 15614725
MSSaschiz Saschiz 1,591344625
MSSaschiz Cloasterf 18724625
MSSaschiz Mihai Viteazu 35544625
MSJudetul Mures Sarateni 1,59204725
MSSarateni Sarateni 1,61084725
MSSancraiu De Mures Sancraiu De Mures 4,0982134725
MSSancraiu De Mures Nazna 2,029894724
MSSangeorgiu De Mures Sangeorgiu De Mures 7,1203224725
MSSangeorgiu De Mures Cotus 30104725
MSSangeorgiu De Mures Tofalau 2104725
MSSanger Sanger 1,197184724
MSSanger Barza 8704724
MSSanger Cipaieni 81114724
MSSanger Dalu 804724
MSSanger Pripoare 8004724
MSSanger Valisoara 304724
MSSanger Zapodea 13334724
MSSanpaul Sanpaul 1,514264624
MSSanpaul Chirileu 58264624
MSSanpaul Dileu Nou 20314624
MSSanpaul Sanmarghita 26614624
MSSanpaul Valea Izvoarelor 1,13094624
MSSanpetru De Campie Sanpetru De Campie 1,11044724
MSSanpetru De Campie Barlibas 15604724
MSSanpetru De Campie Dambu 61714724
MSSanpetru De Campie Satu Nou 24624724
MSSanpetru De Campie Sangeorgiu De Campie 43314724
MSSanpetru De Campie Tusinu 71604724
MSSantana De Mures Santana De Mures 1,8361434725
MSSantana De Mures Bardesti 311304725
MSSantana De Mures Chinari 567124725
MSSantana De Mures Curteni 881184725
MSSolovastru Solovastru 1,540174725
MSSolovastru Jabenita 1,128144725
MSStanceni Stanceni 80474725
MSStanceni Ciobotani 32944725
MSStanceni Mestera 45944725
MSSuplac Suplac 84444625
MSSuplac Idrifaia 73394624
MSSuplac Laslau Mare 48924625
MSSuplac Laslau Mic 42754625
MSSuplac Vaidacuta 5504625
MSSuseni Suseni 1,461334725
MSSuseni Luieriu 82624725
MSSaulia Saulia 1,543234724
MSSaulia Leorinta Saulia 16204724
MSSaulia Macicasesti 15414724
MSSaulia Padurea 14404724
MSSincai Sincai 1,142104724
MSSincai Lechincioara 11604724
MSSincai Pusta 14804724
MSSincai Sincai Fanate 28824724
MSTaureni Taureni 88654724
MSTaureni Fanate 8504724
MSTaureni Moara De Jos 8304724
MSValea Larga Valea Larga 1,897244724
MSValea Larga Gradini 21304724
MSValea Larga Malaesti 1304724
MSValea Larga Poduri 11614724
MSValea Larga Valea Fratiei 21104724
MSValea Larga Valea Glodului 18504724
MSValea Larga Valea Padurii 23304724
MSValea Larga Valea Surii 32204724
MSValea Larga Valea Uriesului 31924724
MSVargata Vargata 47274725
MSVargata Grausorul 23814725
MSVargata Mitresti 37144725
MSVargata Vadu 28314725
MSVargata Valea 65694725
MSVatava Vatava 91834725
MSVatava Dumbrava 84254725
MSVatava Rapa De Jos 60814725
MSVanatori Vanatori 1,595164625
MSVanatori Archita 76064625
MSVanatori Feleag 25504625
MSVanatori Mureni 40934625
MSVanatori Soard 62834625
MSVetca Vetca 46264625
MSVetca Jacodu 34114625
MSVetca Salasuri 16904625
MSViisoara Viisoara 69044625
MSViisoara Ormenis 39824625
MSViisoara Santioana 54814625
MSVoivodeni Voivodeni 1,768124725
MSVoivodeni Toldal 35604725
MSZagar Zagar 1,03584625
MSZagar Seleus 22034625
MSZau De Campie Zau De Campie 2,706294724
MSZau De Campie Barbosi 38034724
MSZau De Campie Botei 13304724
MSZau De Campie Bujor Hodaie 2604724
MSZau De Campie Ciretea 7214724
MSZau De Campie Gaura Sangerului 11904724
MSZau De Campie Malea 3714724
MSZau De Campie Stefaneaca 3004724
MSZau De Campie Tau 5904724
MSJudetul Mures Cristesti 04724
MSJudetul Mures Sancraiu De Mures 04725
MSJudetul Mures Sangeorgiu De Mures 14725
MSJudetul Mures Santana De Mures 04725
MSJudetul Mures Albesti 04625
MSAlbesti Barlibasoaia 04625
MSJudetul Mures Acatari 04625
MSJudetul Mures Adamus 04624
MSJudetul Mures Alunis 04725
MSJudetul Mures Apold 04625
MSJudetul Mures Atintis 04624
MSAtintis Maldaoci 04624
MSJudetul Mures Bahnea 04624
MSJudetul Mures Band 04724
MSJudetul Mures Batos 04725
MSJudetul Mures Bagaciu 04624
MSJudetul Mures Bala 04724
MSJudetul Mures Balauseri 04625
MSJudetul Mures Beica De Jos 04725
MSJudetul Mures Bichis 04624
MSJudetul Mures Bogata 04624
MSJudetul Mures Breaza 04725
MSJudetul Mures Brancovenesti 04725
MSJudetul Mures Ceuasu De Campie 04625
MSJudetul Mures Chetani 04624
MSJudetul Mures Chiheru De Jos 04725
MSJudetul Mures Coroisanmartin 04625
MSJudetul Mures Cozma 04725
MSJudetul Mures Craciunesti 04625
MSJudetul Mures Craiesti 04624
MSJudetul Mures Cucerdea 04624
MSJudetul Mures Cuci 04624
MSJudetul Mures Danes 04625
MSJudetul Mures Deda 04725
MSJudetul Mures Eremitu 04725
MSJudetul Mures Ernei 04725
MSJudetul Mures Faragau 04725
MSFaragau Hodaia 04725
MSJudetul Mures Fantanele 04625
MSJudetul Mures Ganesti 04624
MSJudetul Mures Gheorghe Doja 04625
MSJudetul Mures Ghindari 04725
MSJudetul Mures Glodeni 04725
MSJudetul Mures Gornesti 04725
MSJudetul Mures Grebenisu De Campie 04724
MSJudetul Mures Gurghiu 04725
MSJudetul Mures Hodac 04725
MSJudetul Mures Hodosa 04725
MSJudetul Mures Ibanesti 04725
MSJudetul Mures Iclanzel 04724
MSJudetul Mures Ideciu De Jos 04725
MSJudetul Mures Livezeni 04725
MSJudetul Mures Lunca 04725
MSJudetul Mures Lunca Bradului 04725
MSJudetul Mures Magherani 04725
MSJudetul Mures Mihesu De Campie 04724
MSJudetul Mures Nades 04625
MSJudetul Mures Neaua 04625
MSJudetul Mures Ogra 04624
MSJudetul Mures Papiu Ilarian 04724
MSJudetul Mures Panet 04724
MSJudetul Mures Pasareni 04625
MSJudetul Mures Petelea 04725
MSJudetul Mures Pogaceaua 04724
MSJudetul Mures Rastolita 04725
MSJudetul Mures Raciu 04724
MSJudetul Mures Rusii Munti 04725
MSJudetul Mures Saschiz 04625
MSJudetul Mures Sanger 04724
MSJudetul Mures Sanpaul 04624
MSJudetul Mures Sanpetru De Campie 04724
MSJudetul Mures Solovastru 04725
MSJudetul Mures Stanceni 04725
MSJudetul Mures Suplac 04625
MSJudetul Mures Suseni 04725
MSJudetul Mures Saulia 04724
MSJudetul Mures Sincai 04724
MSJudetul Mures Taureni 04724
MSJudetul Mures Valea Larga 04724
MSJudetul Mures Vargata 04725
MSJudetul Mures Vatava 04725
MSJudetul Mures Vetca 04625
MSJudetul Mures Viisoara 04625
MSJudetul Mures Vanatori 04625
MSJudetul Mures Voivodeni 04725
MSJudetul Mures Zagar 04625
MSJudetul Mures Zau De Campie 04724

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Mures En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni