LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Mehedinti

Lista Localitatilor din judetul Mehedinti

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
MHDrobeta Turnu Severin Drobeta Turnu Severin 108,2042,8244523
MHDrobeta Turnu Severin Dudasu Schelei 63604523
MHDrobeta Turnu Severin Gura Vaii 1,61334523
MHDrobeta Turnu Severin Schela Cladovei 4,80604523
MHOrsova Orsova 16,0092554522
MHBaia De Arama Baia De Arama 2,145434523
MHBaia De Arama Bratilovu 16904523
MHBaia De Arama Brebina 315104523
MHBaia De Arama Dealu Mare 9904523
MHBaia De Arama Marasesti 95484523
MHBaia De Arama Negoesti 91144523
MHBaia De Arama Pistrita 16614523
MHBaia De Arama Stanesti 44334523
MHBaia De Arama Titerlesti 42204523
MHStrehaia Strehaia 7,6971604523
MHStrehaia Ciochiuta 1,22814523
MHStrehaia Comanda 1,38424523
MHStrehaia Hurducesti 27804523
MHStrehaia Lunca Banului 55024523
MHStrehaia Menti 14204523
MHStrehaia Motruleni 23504523
MHStrehaia Slatinicu Mare 39704523
MHStrehaia Slatinicu Mic 14614523
MHStrehaia Stancesti 26704523
MHVanju Mare Vanju Mare 4,229434423
MHVanju Mare Bucura 42254423
MHVanju Mare Nicolae Balcescu 1,06644423
MHVanju Mare Orevita Mare 1,16414423
MHVanju Mare Traian 76424423
MHBala Bala 91564523
MHBala Bala De Sus 66054523
MHBala Bratesul 16214523
MHBala Brativoesti 20904523
MHBala Campu Mare 11824523
MHBala Carsu 6304523
MHBala Comanesti 19614523
MHBala Crainici 45014523
MHBala Dalma 43104523
MHBala Iupca 15114523
MHBala Molani 10604523
MHBala Rudina 60514523
MHBala Runcusoru 24814523
MHBala Sardanesti 14514523
MHBala Vidimiresti 22304523
MHBalta Balta 46914523
MHBalta Coada Cornetului 9204523
MHBalta Costesti 32834523
MHBalta Gornovita 30714523
MHBalta Prejna 39914523
MHBalta Sfodea 13704523
MHBalacita Balacita 1,65674423
MHBalacita Dobra 66434423
MHBalacita Gvardinita 1,71114423
MHBacles Bacles 63914423
MHBacles Corzu 65534423
MHBacles Giura 11104523
MHBacles Petra 36604423
MHBacles Podu Grosului 29944423
MHBacles Selistiuta 30214423
MHBacles Smadovita 87814423
MHBalvanesti Balvanesti 37364523
MHBalvanesti Balvanestii De Jos 19614523
MHBalvanesti Calinestii De Jos 4604523
MHBalvanesti Calinestii De Sus 10214523
MHBalvanesti Parlagele 56324523
MHJudetul Mehedinti Branistea 1,73904423
MHBranistea Branistea 1,70254423
MHBranistea Goanta 67504423
MHBreznita Motru Breznita Motru 1,31964523
MHBreznita Motru Cosovat 17614523
MHBreznita Motru Deleni 3504523
MHBreznita Motru Fauroaia 21404523
MHBreznita Motru Plai 9204523
MHBreznita Motru Talapanu 4504523
MHBreznita Motru Valea Teiului 11704523
MHBreznita Ocol Breznita Ocol 1,919104523
MHBreznita Ocol Jidostita 1,04354523
MHBreznita Ocol Magheru 877124523
MHBreznita Ocol Susita 3110
MHBrosteni Brosteni 73784523
MHBrosteni Capatanesti 18604523
MHBrosteni Luncsoara 33414523
MHBrosteni Lupsa De Jos 61224523
MHBrosteni Lupsa De Sus 60824523
MHBrosteni Meris 58084523
MHBurila Mare Burila Mare 893134423
MHBurila Mare Crivina 88004523
MHBurila Mare Izvoru Frumos 33804422
MHBurila Mare Tiganasi 47104422
MHBurila Mare Vrancea 32024523
MHButoiesti Butoiesti 48064523
MHButoiesti Arginesti 55614523
MHButoiesti Buicesti 57334523
MHButoiesti Gura Motrului 37424523
MHButoiesti Jugastru 32844523
MHButoiesti Pluta 53314523
MHButoiesti Radutesti 32124523
MHButoiesti Tantaru 36124523
MHCazanesti Cazanesti 20034523
MHCazanesti Ercea 30614523
MHCazanesti Garbovatu De Sus 39114523
MHCazanesti Govodarva 7104523
MHCazanesti Ilovu 21004523
MHCazanesti Jignita 14504523
MHCazanesti Paltinisu 15214523
MHCazanesti Poiana 21504523
MHCazanesti Rosia 12304523
MHCazanesti Severinesti 64024523
MHCazanesti Suharu 13204523
MHCazanesti Valea Cosustei 20524523
MHCiresu Ciresu 26814523
MHCiresu Bunoaica 25604523
MHCiresu Jupanesti 9504523
MHCiresu Negrusa 22414523
MHCorcova Corcova 1,071164523
MHCorcova Breta 4204523
MHCorcova Cernaia 32844523
MHCorcova Cordun 61624523
MHCorcova Croica 16314523
MHCorcova Garbovatu De Jos 54214523
MHCorcova Imoasa 45304523
MHCorcova Jirov 1,37834523
MHCorcova Maru Rosu 25514523
MHCorcova Parvulesti 10404523
MHCorcova Puscasu 24004523
MHCorcova Stejaru 46734523
MHCorcova Vladasesti 22714523
MHCorlatel Corlatel 83584423
MHCorlatel Valea Anilor 67704423
MHCujmir Cujmir 2,763224423
MHCujmir Aurora 86034423
MHCujmir Cujmiru Mic 55814423
MHDarvari Darvari 1,718184423
MHDarvari Gemeni 1,40314423
MHDevesel Devesel 1,476174423
MHDevesel Batoti 35634423
MHDevesel Bistretu 72424423
MHDevesel Dunarea Mica 11904423
MHDevesel Scapau 95744423
MHDevesel Tismana 22324523
MHDubova Dubova 618104522
MHDubova Baia Noua 30714522
MHDubova Eibenthal 37514522
MHDumbrava Dumbrava De Jos 23404523
MHDumbrava Albulesti 90324523
MHDumbrava Bragleasa 6104523
MHDumbrava Dumbrava De Mijloc 9104523
MHDumbrava Dumbrava De Sus 10304523
MHDumbrava Golineasa 4504523
MHDumbrava Higiu 34104523
MHDumbrava Rocsoreni 19804523
MHDumbrava Valea Marcului 24304523
MHDumbrava Varodia 5904523
MHDumbrava Vladica 8304523
MHEselnita Eselnita 3,154474522
MHFloresti Floresti 23344523
MHFloresti Copacioasa 49214523
MHFloresti Gardoaia 76004523
MHFloresti Livezi 8524523
MHFloresti Mosneni 14214523
MHFloresti Pesteana 16104523
MHFloresti Pestenuta 11304523
MHFloresti Stroesti 18804523
MHFloresti Zegujani 69174523
MHGarla Mare Garla Mare 3,501144423
MHGodeanu Godeanu 21824523
MHGodeanu Marga 9504523
MHGodeanu Paunesti 21814523
MHGodeanu Siroca 21804523
MHGogosu Gogosu 1,314194423
MHGogosu Balta Verde 1,42014423
MHGogosu Burila Mica 99744423
MHGogosu Ostrovu Mare 3,479124423
MHGreci Greci 86254523
MHGreci Baltanele 47624523
MHGreci Blidaru 6204523
MHGreci Salatruc 25514523
MHGreci Valea Petrii 6504523
MHGreci Visina 2404523
MHGrozesti Grozesti 61924523
MHGrozesti Carceni 91114523
MHGrozesti Pasarani 36914523
MHGrozesti Susita 39804523
MHGruia Gruia 1,82734423
MHGruia Izvoarele 1,23174423
MHGruia Poiana Gruii 32004423
MHHinova Hinova 1,01294523
MHHinova Bistrita 1,37064523
MHHinova Carjei 5004523
MHHinova Ostrovu Corbului 47194523
MHHusnicioara Husnicioara 32624523
MHHusnicioara Alunisul 9204523
MHHusnicioara Baditesti 24714523
MHHusnicioara Borogea 11404523
MHHusnicioara Celnata 12714523
MHHusnicioara Dumbravita 1304523
MHHusnicioara Marmanu 5604523
MHHusnicioara Opranesti 17304523
MHHusnicioara Peri 46814523
MHHusnicioara Priboiesti 11104523
MHHusnicioara Selisteni 27814523
MHIlovat Ilovat 79364523
MHIlovat Budanesti 21304523
MHIlovat Cracu Lung 8404523
MHIlovat Dalbocita 34514523
MHIlovat Firizu 8404523
MHIlovat Racova 22504523
MHIlovita Ilovita 91334522
MHIlovita Bahna 49154522
MHIlovita Moisesti 20904523
MHIsverna Isverna 80584523
MHIsverna Busesti 30904523
MHIsverna Cerna Varf 26814523
MHIsverna Draghesti 23824523
MHIsverna Giurgiani 10204523
MHIsverna Nadanova 24004523
MHIsverna Selistea 55164523
MHIsverna Turtaba 23324523
MHIzvoru Barzii Izvoru Barzii 71474523
MHIzvoru Barzii Balotesti 43274523
MHIzvoru Barzii Halanga 1,239234523
MHIzvoru Barzii Putinei 26814523
MHIzvoru Barzii Rascolesti 15704523
MHIzvoru Barzii Schinteiesti 53674523
MHIzvoru Barzii Schitu Topolnitei 25404523
MHJiana Jiana 83954423
MHJiana Cioroboreni 1,02074423
MHJiana Danceu 1,36034423
MHJiana Jiana Mare 96064423
MHJiana Jiana Veche 1,00924423
MHLivezile Livezile 1,28034523
MHLivezile Izvoralu De Jos 38124523
MHLivezile Izvoru Anestilor 37004523
MHLivezile Petris 16314523
MHLivezile Stefan Odobleja 23904523
MHMalovat Malovat 1,00384523
MHMalovat 23 August 41704523
MHMalovat Barda 41604523
MHMalovat Bobaita 51014523
MHMalovat Colibasi 43614523
MHMalovat Lazu 15654523
MHMalovat Negresti 32304523
MHObarsia De Camp Obarsia De Camp 1,17864423
MHObarsia De Camp Izimsa 1,26724423
MHObarsia Closani Obarsia Closani 893144523
MHObarsia Closani Godeanu 2103
MHOprisor Oprisor 2,87794423
MHOprisor Prisaceaua 66814423
MHPadina Padina Mare 44214423
MHPadina Biban 17204423
MHPadina Iablanita 53924423
MHPadina Olteanca 19104423
MHPadina Padina Mica 39704423
MHPadina Slasoma 80024423
MHPatulele Patulele 4,208194423
MHPatulele Viasu 67324423
MHPodeni Podeni 90814523
MHPodeni Gornenti 28114523
MHPodeni Malarisca 21914523
MHPonoarele Ponoarele 37074523
MHPonoarele Baluta 20104523
MHPonoarele Baraiacu 33564523
MHPonoarele Branzeni 9904523
MHPonoarele Buicani 10624523
MHPonoarele Ceptureni 16014523
MHPonoarele Cracu Muntelui 26534523
MHPonoarele Delureni 10214523
MHPonoarele Gardaneasa 33304523
MHPonoarele Gheorghesti 24924523
MHPonoarele Ludu 11814523
MHPonoarele Proitesti 13414523
MHPonoarele Raiculesti 11704523
MHPonoarele Sipotu 21004523
MHPonoarele Valea Ursului 10804523
MHPoroina Mare Poroina Mare 58014523
MHPoroina Mare Fantanile Negre 34804423
MHPoroina Mare Stignita 66804523
MHPoroina Mare Sipotu 1720
MHPristol Pristol 1,35564423
MHPristol Cozia 73114423
MHPrunisor Prunisor 80364523
MHPrunisor Arvatesti 8504523
MHPrunisor Balota 12604523
MHPrunisor Baltanele 450
MHPrunisor Cervenita 40814523
MHPrunisor Dragotesti 6304523
MHPrunisor Fantana Domneasca 37024523
MHPrunisor Garnita 7204523
MHPrunisor Ghelmegioaia 30514523
MHPrunisor Gutu 10914523
MHPrunisor Igiroasa 8404523
MHPrunisor Lumnic 17514523
MHPrunisor Mijarca 9004523
MHPrunisor Prunaru 4004523
MHPrunisor Zegaia 37114523
MHPunghina Punghina 1,32324423
MHPunghina Cearangu 27104423
MHPunghina Drincea 54014423
MHPunghina Magurele 13404423
MHPunghina Recea 1,02814423
MHRogova Rogova 1,375164423
MHRogova Poroinita 29704423
MHSalcia Salcia 3,876134423
MHStangaceaua Stangaceaua 49024523
MHStangaceaua Barlogeni 22804523
MHStangaceaua Breznicioara 10904523
MHStangaceaua Ceranganul 11704523
MHStangaceaua Fata Motrului 19514523
MHStangaceaua Posta Veche 7104523
MHStangaceaua Satu Mare 30204523
MHStangaceaua Tarsa 16114523
MHSvinita Svinita 1,281134522
MHSimian Simian 3,0711014523
MHSimian Cerneti 3,263204523
MHSimian Dedovita Noua 42144523
MHSimian Dedovita Veche 12304523
MHSimian Dudasu 1,045134523
MHSimian Erghevita 36524523
MHSimian Poroina 28024523
MHSimian Valea Copcii 14614523
MHSisesti Sisesti 1,02724523
MHSisesti Caramidaru 14004523
MHSisesti Ciovarnasani 49424523
MHSisesti Cocorova 43514523
MHSisesti Craguesti 56624523
MHSisesti Noaptesa 80714523
MHSovarna Sovarna 95054523
MHSovarna Ohaba 40414523
MHSovarna Studina 17804523
MHTamna Tamna 49214523
MHTamna Adunatii Teiului 18314523
MHTamna Boceni 28224523
MHTamna Colaret 27724523
MHTamna Cremenea 41204523
MHTamna Fata Cremenii 27204523
MHTamna Izvoralu 46014523
MHTamna Manu 8004523
MHTamna Pavat 14104523
MHTamna Plopi 39814523
MHTamna Valea Ursului 9290
MHVanatori Vanatori 1,35794423
MHVanatori Rosiori 1,21744423
MHVanjulet Vanjulet 1,62744423
MHVanjulet Hotarani 44004423
MHVladaia Vladaia 86664423
MHVladaia Almajel 93924423
MHVladaia Scorila 42314423
MHVladaia Stircovita 33004423
MHVoloiac Voloiac 53904523
MHVoloiac Cotoroaia 56114523
MHVoloiac Lac 19204523
MHVoloiac Ruptura 10204523
MHVoloiac Sperlesti 11404523
MHVoloiac Titirigi 8714523
MHVoloiac Valea Buna 47424523
MHVoloiac Voloicel 12214523
MHJudetul Mehedinti Vrata 1,55104423
MHVrata Vrata 1,928124423
MHJudetul Mehedinti Simian 04523
MHJudetul Mehedinti Obarsia Closani 04523
MHJudetul Mehedinti Bala 04523
MHJudetul Mehedinti Balacita 04423
MHJudetul Mehedinti Bacles 04423
MHJudetul Mehedinti Balvanesti 04523
MHJudetul Mehedinti Breznita Motru 04523
MHJudetul Mehedinti Breznita Ocol 04523
MHJudetul Mehedinti Brosteni 04523
MHJudetul Mehedinti Burila Mare 04423
MHJudetul Mehedinti Butoiesti 04523
MHJudetul Mehedinti Cazanesti 04523
MHJudetul Mehedinti Ciresu 04523
MHJudetul Mehedinti Corcova 04523
MHJudetul Mehedinti Corlatel 04423
MHJudetul Mehedinti Cujmir 04423
MHJudetul Mehedinti Devesel 04423
MHJudetul Mehedinti Darvari 04423
MHJudetul Mehedinti Floresti 04523
MHJudetul Mehedinti Garla Mare 04423
MHJudetul Mehedinti Godeanu 04523
MHJudetul Mehedinti Gogosu 04423
MHJudetul Mehedinti Greci 04523
MHJudetul Mehedinti Grozesti 04523
MHJudetul Mehedinti Gruia 04423
MHJudetul Mehedinti Hinova 04523
MHJudetul Mehedinti Husnicioara 04523
MHJudetul Mehedinti Eselnita 04522
MHJudetul Mehedinti Ilovita 04522
MHJudetul Mehedinti Isverna 04523
MHJudetul Mehedinti Izvoru Barzii 04523
MHJudetul Mehedinti Jiana 04423
MHJudetul Mehedinti Livezile 04523
MHJudetul Mehedinti Malovat 04523
MHJudetul Mehedinti Obarsia De Camp 04423
MHJudetul Mehedinti Oprisor 04423
MHJudetul Mehedinti Patulele 04423
MHJudetul Mehedinti Dubova 04522
MHJudetul Mehedinti Podeni 04523
MHJudetul Mehedinti Ponoarele 04523
MHJudetul Mehedinti Poroina Mare 04523
MHJudetul Mehedinti Pristol 04423
MHJudetul Mehedinti Prunisor 04523
MHJudetul Mehedinti Punghina 04423
MHPunghina Satu Nou 04423
MHJudetul Mehedinti Rogova 04423
MHJudetul Mehedinti Salcia 04423
MHJudetul Mehedinti Stangaceaua 04523
MHJudetul Mehedinti Svinita 04522
MHJudetul Mehedinti Sisesti 04523
MHJudetul Mehedinti Sovarna 04523
MHJudetul Mehedinti Tamna 04523
MHJudetul Mehedinti Vanatori 04423
MHJudetul Mehedinti Vanjulet 04423
MHJudetul Mehedinti Vladaia 04423
MHJudetul Mehedinti Voloiac 04523

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Mehedinti En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni