LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Gorj

Lista Localitatilor din judetul Gorj

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
GJTargu Jiu Targu Jiu 93,7343,6754523
GJTargu Jiu Barsesti 613144523
GJTargu Jiu Dragoeni 778194523
GJTargu Jiu Iezureni 54894523
GJTargu Jiu Polata 21944523
GJTargu Jiu Preajba Mare 61054523
GJTargu Jiu Romanesti 590104523
GJTargu Jiu Slobozia 756174523
GJTargu Jiu Ursati 390134523
GJMotru Motru 22,4723494523
GJMotru Dealu Pomilor 29114523
GJMotru Horasti 57934523
GJMotru Insuratei 486104523
GJMotru Leurda 23514523
GJMotru Lupoita 11804523
GJMotru Plostina 1,166144523
GJMotru Rapa 42114523
GJMotru Rosiuta 85864523
GJBumbesti Jiu Bumbesti Jiu 8,5731354523
GJBumbesti Jiu Curtisoara 770174523
GJBumbesti Jiu Lazaresti 40634523
GJBumbesti Jiu Plesa 47724523
GJBumbesti Jiu Tetila 88594523
GJNovaci Novaci 3,4521404524
GJNovaci Bercesti 454164524
GJNovaci Hirisesti 60774524
GJNovaci Pociovalistea 1,494204524
GJNovaci Sitesti 42094524
GJRovinari Rovinari 12,9332174523
GJRovinari Vart 40234523
GJTargu Carbunesti Targu Carbunesti 5,0971434524
GJTargu Carbunesti Blahnita De Jos 11204524
GJTargu Carbunesti Carbunesti Sat 86994524
GJTargu Carbunesti Cojani 32704524
GJTargu Carbunesti Cretesti 31214523
GJTargu Carbunesti Curteana 23004523
GJTargu Carbunesti Floresteni 43424523
GJTargu Carbunesti Macesu 17914523
GJTargu Carbunesti Pojogeni 1,10794523
GJTargu Carbunesti Rogojeni 2604524
GJTargu Carbunesti Stefanesti 58824524
GJTismana Tismana 1,970354523
GJTismana Celei 70344523
GJTismana Costeni 85784523
GJTismana Gornovita 51644523
GJTismana Isvarna 41944523
GJTismana Pocruia 1,107134523
GJTismana Racoti 43914523
GJTismana Sohodol 1,30164523
GJTismana Topesti 42954523
GJTismana Valcele 39344523
GJTismana Vanata 36384523
GJTurceni Turceni 4,844684523
GJTurceni Garbovu 47244523
GJTurceni Jiltu 31924523
GJTurceni Murgesti 80084523
GJTurceni Stramba Jiu 1,588114523
GJTurceni Valea Viei 51924523
GJTicleni Ticleni 5,372494523
GJAlbeni Albeni 1,641134524
GJAlbeni Barzeiu De Gilort 8204524
GJAlbeni Bolbocesti 52634524
GJAlbeni Doseni 5414524
GJAlbeni Mirosloveni 29504524
GJAlbeni Prunesti 26414524
GJAlimpesti Alimpesti 58884524
GJAlimpesti Ciupercenii De Oltet 33434524
GJAlimpesti Corsoru 37914524
GJAlimpesti Nistoresti 29934524
GJAlimpesti Sarbesti 63374524
GJAninoasa Aninoasa 1,318204523
GJAninoasa Bobaia 32884524
GJAninoasa Costesti 1,09674523
GJAninoasa Groserea 77744523
GJAninoasa Sterpoaia 1,05114523
GJArcani Arcani 519204523
GJArcani Campofeni 31074523
GJArcani Sanatesti 34894523
GJArcani Stroiesti 28034523
GJBaia De Fier Baia De Fier 3,5591094524
GJBaia De Fier Cernadia 913314524
GJBalanesti Voitestii De Vale 38774523
GJBalanesti Balanesti 798164523
GJBalanesti Blidari 6404523
GJBalanesti Canepesti 9314523
GJBalanesti Glodeni 65154523
GJBalanesti Ohaba 31314523
GJBalanesti Voitestii Din Deal 29004523
GJBalesti Balesti 1,853444523
GJBalesti Ceauru 2,295234523
GJBalesti Cornesti 418104523
GJBalesti Gavanesti 22524523
GJBalesti Rasova 52794523
GJBalesti Stolojani 42054523
GJBalesti Talpasesti 646114523
GJBalesti Tamasesti 705114523
GJBalesti Voinigesti 11904523
GJBarbatesti Barbatesti 60094524
GJBarbatesti Musculesti 37534524
GJBarbatesti Petresti 50284524
GJBarbatesti Socu 41054523
GJBalteni Balteni 2,467384523
GJBalteni Cocoreni 1,29864523
GJBalteni Moi 973104523
GJBalteni Pesteana Jiu 2,157184523
GJBalteni Vladuleni 1,01694523
GJBengesti Ciocadia Bengesti 1,706124524
GJBengesti Ciocadia Balcesti 1,01474524
GJBengesti Ciocadia Bircii 28424524
GJBengesti Ciocadia Ciocadia 90454524
GJBerlesti Berlesti 34364524
GJBerlesti Barzeiu 22614524
GJBerlesti Galcesti 35914524
GJBerlesti Lihulesti 86044524
GJBerlesti Parau Viu 32224524
GJBerlesti Scrada 32924524
GJBerlesti Scurtu 17204524
GJBolbosi Bolbosi 32944523
GJBolbosi Balacesti 64474523
GJBolbosi Bolboasa 43004523
GJBolbosi Igirosu 17314523
GJBolbosi Miclosu 24404523
GJBolbosi Ohaba Jiu 50764523
GJBolbosi Valea 86624523
GJBorascu Borascu 1,035104523
GJBorascu Baniu 26904523
GJBorascu Calaparu 65184523
GJBorascu Gura Menti 19904523
GJBorascu Mentii Din Dos 53364523
GJBorascu Miluta 68614523
GJBorascu Scorusu 27114523
GJBranesti Branesti 53024523
GJBranesti Badesti 18304523
GJBranesti Brebenei 16524523
GJBranesti Capu Dealului 95564523
GJBranesti Gilortu 37234523
GJBranesti Parau 47734523
GJBumbesti Pitic Bumbesti Pitic 993224524
GJBumbesti Pitic Carligei 93104524
GJBumbesti Pitic Poienari 807114524
GJBustuchin Bustuchin 1,173154524
GJBustuchin Cionti 6804524
GJBustuchin Motorgi 11204524
GJBustuchin Namete 12004524
GJBustuchin Poiana Seciuri 91264524
GJBustuchin Poienita 38924524
GJBustuchin Pojaru 40324524
GJBustuchin Valea Pojarului 53234524
GJCapreni Capreni 52544524
GJCapreni Alunis 13904524
GJCapreni Bratesti 29024524
GJCapreni Bulbuceni 65524524
GJCapreni Cetatea 30204524
GJCapreni Cornetu 37624524
GJCapreni Dealu Spirei 3704524
GJCapreni Satu Nou 31544524
GJCatunele Catunele 37544523
GJCatunele Dealu Viilor 20324523
GJCatunele Lupoaia 947214523
GJCatunele Steic 23834523
GJCatunele Valea Manastirii 43954523
GJCatunele Valea Perilor 45344523
GJCalnic Calnic 47084523
GJCalnic Calnicu De Sus 59344523
GJCalnic Didilesti 9604523
GJCalnic Galesoaia 26004523
GJCalnic Hodoreasca 13224523
GJCalnic Pieptani 21224523
GJCalnic Pinoasa 58534523
GJCalnic Valceaua 8504523
GJCiuperceni Ciuperceni 42644523
GJCiuperceni Boboiesti 8804523
GJCiuperceni Pesteana Vulcan 30834523
GJCiuperceni Priporu 7904523
GJCiuperceni Stramba Vulcan 35724523
GJCiuperceni Vartopu 38644523
GJCiuperceni Zorzila 3404523
GJCrasna Crasna 84774524
GJCrasna Aninisu Din Deal 28544524
GJCrasna Aninisu Din Vale 57064524
GJCrasna Buzesti 46344524
GJCrasna Carpinis 1,084124524
GJCrasna Crasna Din Deal 50564524
GJCrasna Dragoiesti 58474524
GJCrasna Dumbraveni 66894524
GJCrasna Radosi 84174524
GJCruset Cruset 59824524
GJCruset Bojinu 9504524
GJCruset Marinesti 16024524
GJCruset Maiag 76914524
GJCruset Mierea 38004524
GJCruset Miericeaua 27804524
GJCruset Slamnesti 25204524
GJCruset Slavuta 83844524
GJCruset Urda De Jos 33014524
GJCruset Valuta 44714524
GJDanciulesti Danciulesti 41214524
GJDanciulesti Bibulesti 40714524
GJDanciulesti Halangesti 45724524
GJDanciulesti Obarsia 79734524
GJDanciulesti Petrachei 12504524
GJDanciulesti Radinesti 52634524
GJDanciulesti Zaicoiu 23404524
GJDanesti Danesti 37944523
GJDanesti Barza 43574523
GJDanesti Botorogi 265114523
GJDanesti Bratuia 34014523
GJDanesti Bucureasa 393114523
GJDanesti Merfulesti 25124523
GJDanesti Sasa 36024523
GJDanesti Trocani 25624523
GJDanesti Tarculesti 24914523
GJDanesti Ungureni 29034523
GJDanesti Vacarea 51664523
GJDragotesti Dragotesti 1,270164523
GJDragotesti Corobai 85914523
GJDragotesti Trestioara 53944523
GJDragutesti Dragutesti 963204523
GJDragutesti Carbesti 949214523
GJDragutesti Dambova 47354523
GJDragutesti Iasi Gorj 938244523
GJDragutesti Talvesti 70764523
GJDragutesti Urechesti 913124523
GJFarcasesti Farcasesti 33974523
GJFarcasesti Farcasesti Mosneni 47604523
GJFarcasesti Pesteana De Jos 1,23194523
GJFarcasesti Rogojel 36804523
GJFarcasesti Rosia Jiu 81994523
GJFarcasesti Timiseni 41114523
GJFarcasesti Valea Cu Apa 47334523
GJGlogova Iormanesti 40814523
GJGlogova Camuiesti 21424523
GJGlogova Clesnesti 20504523
GJGlogova Glogova 55244523
GJGlogova Olteanu 53344523
GJGodinesti Godinesti 1,20144523
GJGodinesti Arjoci 13504523
GJGodinesti Calcesti 26204523
GJGodinesti Chiliu 5204523
GJGodinesti Parau De Pripor 42104523
GJGodinesti Parau De Vale 28834523
GJGodinesti Ratez 11504523
GJHurezani Hurezani 54884524
GJHurezani Busuioci 44514524
GJHurezani Pegeni 33234524
GJHurezani Plopu 29204524
GJHurezani Totea De Hurezani 28024524
GJIonesti Ionesti 1,22954523
GJIonesti Gura Susitei 33604523
GJIonesti Iliesti 62544523
GJIonesti Picu 44414523
GJJupanesti Jupanesti 69984524
GJJupanesti Boia 1304524
GJJupanesti Parau Boia 39714524
GJJupanesti Vidin 33544524
GJJupanesti Viersani 1,03944524
GJLelesti Lelesti 1,392254523
GJLelesti Fratesti 37714523
GJLelesti Rasovita 18894523
GJLicurici Licurici 70824524
GJLicurici Frumusei 37224524
GJLicurici Negreni 69964524
GJLicurici Totea 86824524
GJLogresti Targu Logresti 80944524
GJLogresti Coltesti 36434524
GJLogresti Frunza 46614524
GJLogresti Logresti Mosteni 30844524
GJLogresti Maru 45924524
GJLogresti Popesti 32344524
GJLogresti Seaca 40524524
GJMatasari Matasari 5,423464523
GJMatasari Bradet 56654523
GJMatasari Bradetel 19704523
GJMatasari Croici 51224523
GJMatasari Runcurel 52814523
GJMusetesti Musetesti 1,106144523
GJMusetesti Arseni 6504523
GJMusetesti Barcaciu 21594523
GJMusetesti Gamani 8314523
GJMusetesti Grui 34374523
GJMusetesti Stancesti 44634523
GJMusetesti Stancesti Larga 26104523
GJNegomir Negomir 66744523
GJNegomir Artanu 70604523
GJNegomir Bohorel 25904523
GJNegomir Condeiesti 39504523
GJNegomir Nucetu 36834523
GJNegomir Orzu 20504523
GJNegomir Paltinu 32634523
GJNegomir Raci 22204523
GJNegomir Ursoaia 83434523
GJNegomir Valea Racilor 10404523
GJPades Calugareni 803144523
GJPades Apa Neagra 41954523
GJPades Cerna Sat 19444523
GJPades Closani 1,121114523
GJPades Motru Sec 981144523
GJPades Orzesti 41154523
GJPades Pades 827134523
GJPades Vaieni 405104523
GJPestisani Pestisani 1,198274523
GJPestisani Borosteni 569104523
GJPestisani Bradiceni 73084523
GJPestisani Francesti 70854523
GJPestisani Gureni 52044523
GJPestisani Hobita 30944523
GJPestisani Seuca 22704523
GJPlopsoru Plopsoru 83054523
GJPlopsoru Brosteni 21904523
GJPlopsoru Brostenii De Sus 6704523
GJPlopsoru Ceplea 49324523
GJPlopsoru Cursaru 26534523
GJPlopsoru Deleni 29024523
GJPlopsoru Izvoarele 74984523
GJPlopsoru Olari 88864523
GJPlopsoru Piscuri 96564523
GJPlopsoru Sardanesti 81384523
GJPlopsoru Valeni 96544523
GJPolovragi Polovragi 2,538414524
GJPolovragi Racovita 58024524
GJPrigoria Prigoria 51644524
GJPrigoria Bucsana 89154524
GJPrigoria Burlani 17004524
GJPrigoria Calugareasa 68844524
GJPrigoria Dobrana 35154524
GJPrigoria Negoiesti 43334523
GJPrigoria Zorlesti 55824524
GJRosia De Amaradia Rosia De Amaradia 1,55554524
GJRosia De Amaradia Becheni 13704524
GJRosia De Amaradia Dealu Viei 5704524
GJRosia De Amaradia Ruget 65744524
GJRosia De Amaradia Seciurile 85124524
GJRosia De Amaradia Stejaru 12204524
GJRosia De Amaradia Sitoaia 27004524
GJRuncu Runcu 1,137324523
GJRuncu Balta 1,265204523
GJRuncu Baltisoara 577214523
GJRuncu Dobrita 1,295144523
GJRuncu Rachiti 30664523
GJRuncu Suseni 49414523
GJRuncu Valea Mare 1,010124523
GJSamarinesti Samarinesti 65964523
GJSamarinesti Bazavani 14324523
GJSamarinesti Boca 28234523
GJSamarinesti Duculesti 12604523
GJSamarinesti Larga 14304523
GJSamarinesti Tirioi 12604523
GJSamarinesti Valea Bisericii 19814523
GJSamarinesti Valea Mica 4104523
GJSamarinesti Valea Poienii 14904523
GJSacelu Sacelu 63284524
GJSacelu Blahnita De Sus 56444524
GJSacelu Haiesti 29234524
GJSacelu Jeristea 1804524
GJSacelu Magheresti 53404524
GJSaulesti Saulesti 1,22034523
GJSaulesti Bibesti 69294523
GJSaulesti Dolcesti 38544524
GJSaulesti Purcaru 37304523
GJSchela Sambotin 67954523
GJSchela Arsuri 27634523
GJSchela Gornacel 74944523
GJSchela Pajistele 2904523
GJSchela Schela 68594523
GJScoarta Scoarta 622114523
GJScoarta Bobu 80884524
GJScoarta Budieni 73984523
GJScoarta Campu Mare 8504523
GJScoarta Ceratu De Copacioasa 19004523
GJScoarta Colibasi 24724524
GJScoarta Copacioasa 50694523
GJScoarta Lazuri 32334523
GJScoarta Lintea 17544523
GJScoarta Mogosani 27114524
GJScoarta Pistestii Din Deal 93654523
GJSlivilesti Slivilesti 67544523
GJSlivilesti Cojmanesti 45424523
GJSlivilesti Miculesti 65414523
GJSlivilesti Stramtu 61434523
GJSlivilesti Sura 44914523
GJSlivilesti Siacu 34714523
GJSlivilesti Stiucani 25304523
GJSlivilesti Tehomir 46704523
GJStanesti Stanesti 696134523
GJStanesti Alexeni 28314523
GJStanesti Balani 10504523
GJStanesti Calesti 24624523
GJStanesti Curpen 813124523
GJStanesti Mazaroi 8114523
GJStanesti Obreja 14704523
GJStanesti Parvulesti 10704523
GJStanesti Vaidei 12724523
GJStanesti Valari 22104523
GJStejari Stejari 84884524
GJStejari Balosani 57234524
GJStejari Bacesti 38414524
GJStejari Dealu Leului 4504524
GJStejari Piscoiu 1,01384524
GJStejari Popesti Stejari 23114524
GJStoina Stoina 1,43064524
GJStoina Ciorari 39214524
GJStoina Mielusei 10304524
GJStoina Paisani 48024524
GJStoina Toiaga 27724524
GJStoina Ulmet 8404524
GJStoina Urda De Sus 42514524
GJTelesti Telesti 1,21774523
GJTelesti Buduhala 70344523
GJTelesti Somanesti 71634523
GJTurburea Turburea 1,40564524
GJTurburea Cocorova 59604524
GJTurburea Poiana 1,61534524
GJTurburea Spahii 42114524
GJTurburea Sipotu 79334524
GJTurcinesti Turcinesti 1,081194523
GJTurcinesti Cartiu 522104523
GJTurcinesti Horezu 25204523
GJTurcinesti Rugi 617104523
GJTantareni Tantareni 2,29884523
GJTantareni Arpadia 9304524
GJTantareni Chiciora 29214524
GJTantareni Floresti 2,91764524
GJUrdari Urdari 1,709124523
GJUrdari Fantanele 93124523
GJUrdari Hotaroasa 61654523
GJVagiulesti Vagiulesti 90154523
GJVagiulesti Carciu 37014523
GJVagiulesti Covrigi 1,18454523
GJVagiulesti Murgilesti 45114523
GJVagiulesti Valea Motrului 31704523
GJVladimir Andreesti 1,224124524
GJVladimir Frasin 92764524
GJVladimir Valea Desului 57614524
GJVladimir Vladimir 1,04244524
GJJudetul Gorj Balesti 04523
GJJudetul Gorj Dragutesti 04523
GJJudetul Gorj Turcinesti 04523
GJJudetul Gorj Albeni 04524
GJJudetul Gorj Alimpesti 04524
GJJudetul Gorj Aninoasa 04523
GJJudetul Gorj Arcani 04523
GJJudetul Gorj Baia De Fier 04524
GJJudetul Gorj Balanesti 04523
GJJudetul Gorj Barbatesti 04524
GJJudetul Gorj Berlesti 04524
GJJudetul Gorj Balteni 04523
GJJudetul Gorj Bolbosi 04523
GJJudetul Gorj Borascu 04523
GJJudetul Gorj Branesti 04523
GJJudetul Gorj Bumbesti Pitic 04524
GJJudetul Gorj Bustuchin 04524
GJJudetul Gorj Capreni 04524
GJJudetul Gorj Catunele 04523
GJJudetul Gorj Ciuperceni 04523
GJJudetul Gorj Calnic 04523
GJCalnic Stejerei 34523
GJJudetul Gorj Crasna 04524
GJJudetul Gorj Cruset 04524
GJJudetul Gorj Danciulesti 04524
GJJudetul Gorj Danesti 04523
GJJudetul Gorj Dragotesti 04523
GJJudetul Gorj Farcasesti 04523
GJJudetul Gorj Glogova 04523
GJJudetul Gorj Godinesti 04523
GJJudetul Gorj Hurezani 04524
GJJudetul Gorj Ionesti 04523
GJJudetul Gorj Jupanesti 04524
GJJudetul Gorj Lelesti 04523
GJJudetul Gorj Licurici 04524
GJJudetul Gorj Matasari 04523
GJJudetul Gorj Musetesti 04523
GJJudetul Gorj Negomir 04523
GJJudetul Gorj Pades 04523
GJJudetul Gorj Pestisani 04523
GJJudetul Gorj Plopsoru 04523
GJJudetul Gorj Polovragi 04524
GJJudetul Gorj Prigoria 04524
GJJudetul Gorj Rosia De Amaradia 04524
GJJudetul Gorj Runcu 04523
GJJudetul Gorj Samarinesti 04523
GJJudetul Gorj Sacelu 04524
GJJudetul Gorj Saulesti 04523
GJJudetul Gorj Scoarta 04523
GJJudetul Gorj Schela 04523
GJJudetul Gorj Slivilesti 04523
GJJudetul Gorj Stanesti 04523
GJJudetul Gorj Stejari 04524
GJJudetul Gorj Stoina 04524
GJJudetul Gorj Telesti 04523
GJJudetul Gorj Turburea 04524
GJJudetul Gorj Tantareni 04523
GJJudetul Gorj Urdari 04523
GJJudetul Gorj Vagiulesti 04523
GJJudetul Gorj Vladimir 04524

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Gorj En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni