LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Cluj

Lista Localitatilor din judetul Cluj

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
CJCluj Napoca Cluj Napoca 328,60221,6484724
CJCampia Turzii Campia Turzii 29,3076844724
CJDej Dej 37,7451,3714724
CJDej Ocna Dejului 2,24614724
CJDej Pintic 54024724
CJDej Somcutu Mic 68534724
CJGherla Gherla 25,2847064724
CJGherla Baita 46134724
CJGherla Hasdate 30934724
CJGherla Silivas 22304724
CJTurda Turda 61,2001,6804724
CJHuedin Huedin 9,4604094723
CJHuedin Bicalatu 50124723
CJAghiresu Aghiresu 1,375424723
CJAghiresu Aghiresu Fabrici 3,422504723
CJAghiresu Arghisu 22204723
CJAghiresu Bagara 43264723
CJAghiresu Dancu 18334723
CJAghiresu Doroltu 12014723
CJAghiresu Inucu 49784723
CJAghiresu Leghia 60974723
CJAghiresu Macau 805104723
CJAghiresu Ticu 10004723
CJAghiresu Ticu Colonie 23624723
CJAiton Aiton 83144724
CJAiton Rediu 79574724
CJAlunis Alunis 66464724
CJAlunis Corneni 19614724
CJAlunis Ghirolt 51424724
CJAlunis Pruneni 6404724
CJAlunis Vale 20904724
CJApahida Apahida 3,9022484724
CJApahida Bodrog 8104724
CJApahida Campenesti 1024724
CJApahida Corpadea 529124724
CJApahida Dezmir 1,140524724
CJApahida Pata 600104724
CJApahida Sannicoara 1,3091014724
CJApahida Sub Coasta 6934724
CJAschileu Aschileu Mare 69544723
CJAschileu Aschileu Mic 38844723
CJAschileu Cristorel 46544723
CJAschileu Dorna 7504723
CJAschileu Fodora 32944724
CJBaciu Baciu 3,6773064724
CJBaciu Corusu 641124724
CJBaciu Mera 1,368234723
CJBaciu Popesti 591124724
CJBaciu Radaia 125114723
CJBaciu Salistea Noua 19824723
CJBaciu Suceagu 1,170194723
CJBaisoara Baisoara 1,146194723
CJBaisoara Frasinet 5114723
CJBaisoara Moara De Padure 9334723
CJBaisoara Muntele Baisorii 38614723
CJBaisoara Muntele Bocului 7304723
CJBaisoara Muntele Cacovei 17704723
CJBaisoara Muntele Filii 4004723
CJBaisoara Muntele Sacelului 9414723
CJBaisoara Sacel 45364723
CJBelis Belis 600254723
CJBelis Balcesti 16044723
CJBelis Dealu Botii 6214723
CJBelis Giurcuta De Sus 21514723
CJBelis Poiana Horea 45774723
CJBelis Smida 5234723
CJBobalna Bobalna 58854724
CJBobalna Antas 4404724
CJBobalna Babdiu 26424724
CJBobalna Blidaresti 2204724
CJBobalna Cremenea 12334724
CJBobalna Maia 20114724
CJBobalna Osorhel 11304724
CJBobalna Pruni 8104724
CJBobalna Razbuneni 29424724
CJBobalna Suaras 17614724
CJBobalna Valcelele 14504724
CJBontida Bontida 2,573624724
CJBontida Coasta 21614724
CJBontida Rascruci 1,522224724
CJBontida Tauseni 13604724
CJBorsa Borsa 1,586174724
CJBorsa Borsa Catun 7714724
CJBorsa Borsa Crestaia 204724
CJBorsa Ciumafaia 19014724
CJBorsa Giula 26414724
CJBuza Buza 1,29674724
CJBuza Rotunda 21004724
CJCaianu Caianu 588134724
CJCaianu Barai 37014724
CJCaianu Caianu Mic 19144724
CJCaianu Caianu Vama 28554724
CJCaianu Vaida Camaras 1,044124724
CJCaianu Valeni 22204724
CJCalarasi Calarasi 1,089104624
CJCalarasi Bogata 1,283134724
CJCalarasi Calarasi Gara 38214624
CJCalatele Calatele 1,236414723
CJCalatele Calata 49534723
CJCalatele Dealu Negru 506154723
CJCalatele Finciu 21424723
CJCalatele Valeni 45574723
CJCamarasu Camarasu 1,385144724
CJCamarasu Naoiu 57124724
CJCamarasu Samboleni 74954724
CJCapusu Mare Capusu Mare 940244723
CJCapusu Mare Agarbiciu 56464723
CJCapusu Mare Balcesti 1141
CJCapusu Mare Capusu Mic 90774723
CJCapusu Mare Dangau Mare 38234723
CJCapusu Mare Dangau Mic 32714723
CJCapusu Mare Dumbrava 41934723
CJCapusu Mare Paniceni 41394723
CJCapusu Mare Straja 11214723
CJCaseiu Caseiu 1,389434724
CJCaseiu Comorata 2104724
CJCaseiu Coplean 43554724
CJCaseiu Custura 5104724
CJCaseiu Garbau Dejului 30724724
CJCaseiu Guga 34414724
CJCaseiu Leurda 14514724
CJCaseiu Rugasesti 1,086104724
CJCaseiu Salatruc 7614724
CJCaseiu Urisor 913214724
CJCatina Catina 941104724
CJCatina Copru 16304724
CJCatina Feldioara 62804724
CJCatina Hagau 26824724
CJCatina Hodaie 15334724
CJCatina Valea Calda 18014724
CJCatcau Catcau 1,547164724
CJCatcau Muncel 27714724
CJCatcau Salisca 59354724
CJCeanu Mare Ceanu Mare 1,113204724
CJCeanu Mare Boian 810134724
CJCeanu Mare Boldut 81394724
CJCeanu Mare Ciurgau 7804724
CJCeanu Mare Dosu Napului 15904724
CJCeanu Mare Fanate 14414724
CJCeanu Mare Hodai Boian 20214724
CJCeanu Mare Iacobeni 78384724
CJCeanu Mare Mortesti 1104724
CJCeanu Mare Starcu 1704724
CJCeanu Mare Strucut 21104724
CJCeanu Mare Valea Lui Cati 13114724
CJChinteni Chinteni 1,022404724
CJChinteni Deusu 284154724
CJChinteni Feiurdeni 32014724
CJChinteni Macicasu 31644724
CJChinteni Padureni 10404724
CJChinteni Satu Lung 12914724
CJChinteni Salistea Veche 7704723
CJChinteni Sanmartin 24904724
CJChinteni Vechea 56644724
CJChiuiesti Chiuiesti 1,714244724
CJChiuiesti Dosu Bricii 3004724
CJChiuiesti Huta 16804724
CJChiuiesti Magoaja 45224724
CJChiuiesti Strambu 49734724
CJChiuiesti Valea Caseielului 8414724
CJChiuiesti Valea Lui Opris 9804724
CJCiucea Ciucea 1,396374723
CJCiucea Vanatori 545104723
CJCiurila Ciurila 23394724
CJCiurila Filea De Jos 30144724
CJCiurila Filea De Sus 23724723
CJCiurila Padureni 18604724
CJCiurila Prunis 14744724
CJCiurila Salicea 326394724
CJCiurila Saliste 15034724
CJCiurila Sutu 14524724
CJCojocna Cojocna 2,427454724
CJCojocna Boj Catun 14704724
CJCojocna Boju 63134724
CJCojocna Cara 70044724
CJCojocna Huci 17504724
CJCojocna Iuriu De Campie 42114724
CJCojocna Moristi 2124724
CJCojocna Straja 4134724
CJCornesti Cornesti 30134724
CJCornesti Barlea 24404724
CJCornesti Igritia 8004724
CJCornesti Lujerdiu 44274724
CJCornesti Morau 9624724
CJCornesti Stoiana 18004724
CJCornesti Tiocu De Jos 19104724
CJCornesti Tiocu De Sus 16404724
CJCornesti Tioltiur 26904724
CJCuzdrioara Cuzdrioara 2,153384724
CJCuzdrioara Manasturel 672124724
CJCuzdrioara Valea Garboului 3604724
CJDabaca Dabaca 91574724
CJDabaca Luna De Jos 82884724
CJDabaca Paglisa 18204724
CJFeleacu Feleacu 1,8491044724
CJFeleacu Gheorghieni 1,226234724
CJFeleacu Saradis 10204724
CJFeleacu Valcele 939294724
CJFizesu Gherlii Fizesu Gherlii 1,431264724
CJFizesu Gherlii Bont 39224724
CJFizesu Gherlii Nicula 54374724
CJFizesu Gherlii Sacalaia 25354724
CJFloresti Floresti 3,8761,3504723
CJFloresti Luna De Sus 2,015994723
CJFloresti Tauti 19794724
CJFrata Frata 1,773194724
CJFrata Berchiesu 78764724
CJFrata Oas 12404724
CJFrata Olariu 19804724
CJFrata Padurea Iacobeni 4404724
CJFrata Poiana Fratii 28414724
CJFrata Razoare 2804724
CJFrata Soporu De Campie 1,356114724
CJGarbau Garbau 763144724
CJGarbau Cornesti 1691
CJGarbau Nadaselu 38374723
CJGarbau Turea 58294723
CJGarbau Vistea 885264723
CJGeaca Geaca 68254724
CJGeaca Chiris 11714724
CJGeaca Lacu 35344724
CJGeaca Legii 20914724
CJGeaca Puini 12704724
CJGeaca Sucutard 39644724
CJGilau Gilau 5,7193504723
CJGilau Somesu Cald 57454723
CJGilau Somesu Rece 1,673444723
CJIara Iara 2,113394724
CJIara Agris 60834724
CJIara Borzesti 10714724
CJIara Buru 28024724
CJIara Cacova Ierii 59284723
CJIara Fagetu Ierii 346104724
CJIara Lungesti 7104724
CJIara Masca 24704723
CJIara Magura Ierii 9604724
CJIara Ocolisel 21914723
CJIara Surduc 39134724
CJIara Valea Agrisului 2604724
CJIara Valea Vadului 9404723
CJIclod Iclod 1,809384724
CJIclod Fundatura 716184724
CJIclod Iclozel 20534724
CJIclod Livada 890254724
CJIclod Orman 79844724
CJIzvoru Crisului Izvoru Crisului 1,013204723
CJIzvoru Crisului Nadasu 35504723
CJIzvoru Crisului Nearsova 20434723
CJIzvoru Crisului Saula 20844723
CJJichisu De Jos Jichisu De Jos 45294724
CJJichisu De Jos Codor 38724724
CJJichisu De Jos Jichisu De Sus 30904724
CJJichisu De Jos Sigau 6714724
CJJichisu De Jos Tarpiu 15104724
CJJucu Jucu De Sus 1,495384724
CJJucu Gadalin 76664724
CJJucu Juc Herghelie 420114724
CJJucu Jucu De Mijloc 697604724
CJJucu Visea 64744724
CJLuna Luna 2,482484724
CJLuna Gligoresti 53234624
CJLuna Luncani 1,362194624
CJMaguri Racatau Maguri Racatau 889144723
CJMaguri Racatau Maguri 1,03384723
CJMaguri Racatau Muntele Rece 64544723
CJManastireni Manastireni 780144723
CJManastireni Ardeova 12304723
CJManastireni Bedeciu 76644723
CJManastireni Bica 12014723
CJManastireni Dretea 15504723
CJManastireni Manasturu Romanesc 28324723
CJMargau Margau 608274723
CJMargau Bociu 13714723
CJMargau Buteni 8814723
CJMargau Ciuleni 12214723
CJMargau Rachitele 90994723
CJMargau Scrind Frasinet 24824723
CJMarisel Marisel 1,951344723
CJMica Mica 746174724
CJMica Dambu Mare 8124724
CJMica Manastirea 648124724
CJMica Nires 1,23384724
CJMica Sanmarghita 1,088164724
CJMica Valea Ciresoii 1904724
CJMica Valea Luncii 7334724
CJMihai Viteazu Mihai Viteazu 4,3041514724
CJMihai Viteazu Cheia 55484724
CJMihai Viteazu Cornesti 74622
CJMintiu Gherlii Mintiu Gherlii 1,392244724
CJMintiu Gherlii Bunesti 90394724
CJMintiu Gherlii Nima 773134724
CJMintiu Gherlii Padurenii 15204724
CJMintiu Gherlii Petresti 25224724
CJMintiu Gherlii Salatiu 22104724
CJMociu Mociu 1,649254724
CJMociu Boteni 32614724
CJMociu Chesau 41954724
CJMociu Criseni 32824724
CJMociu Falca 1204724
CJMociu Ghirisu Roman 40884724
CJMociu Rosieni 23004724
CJMociu Turmasi 6124724
CJMociu Zorenii De Vale 29544724
CJMoldovenesti Moldovenesti 1,286184624
CJMoldovenesti Badeni 75564624
CJMoldovenesti Pietroasa 17604624
CJMoldovenesti Plaiesti 585114624
CJMoldovenesti Podeni 85944624
CJMoldovenesti Stejeris 23734624
CJJudetul Cluj Negreni 2,29604723
CJNegreni Negreni 1,855364723
CJNegreni Bucea 823114723
CJNegreni Prelucele 14404723
CJPanticeu Panticeu 752114724
CJPanticeu Catalina 10514724
CJPanticeu Cublesu Somesan 52734724
CJPanticeu Darja 25914724
CJPanticeu Sarata 37424723
CJPalatca Palatca 88864724
CJPalatca Bagaciu 9004724
CJPalatca Muresenii De Campie 14714724
CJPalatca Petea 22214724
CJPalatca Sava 28314724
CJPetrestii De Jos Petrestii De Jos 811154724
CJPetrestii De Jos Craesti 25414724
CJPetrestii De Jos Deleni 31714724
CJPetrestii De Jos Livada 2533
CJPetrestii De Jos Petrestii De Mijloc 19334724
CJPetrestii De Jos Petrestii De Sus 11914724
CJPetrestii De Jos Plaiuri 21914724
CJPloscos Ploscos 40184724
CJPloscos Crairat 11604724
CJPloscos Lobodas 5804724
CJPloscos Valea Florilor 28764724
CJPoieni Poieni 1,250264723
CJPoieni Bologa 764104723
CJPoieni Cerbesti 4204723
CJPoieni Hodisu 60484723
CJPoieni Lunca Visagului 36374723
CJPoieni Morlaca 1,014124723
CJPoieni Tranisu 59614723
CJPoieni Valea Draganului 1,790444723
CJRecea Cristur Recea Cristur 567114724
CJRecea Cristur Caprioara 16404724
CJRecea Cristur Ciubanca 17304724
CJRecea Cristur Ciubancuta 19604724
CJRecea Cristur Elciu 22714724
CJRecea Cristur Escu 10414724
CJRecea Cristur Jurca 8114724
CJRecea Cristur Osoi 22414724
CJRecea Cristur Pustuta 7604724
CJRisca Dealu Mare 41934723
CJRisca Lapustesti 13514723
CJRisca Marcesti 32214723
CJSacuieu Sacuieu 666144723
CJSacuieu Rogojel 87094723
CJSacuieu Visagu 48114723
CJSandulesti Sandulesti 631144724
CJSandulesti Copaceni 1,120224724
CJSavadisla Savadisla 1,117534723
CJSavadisla Finisel 849134723
CJSavadisla Hasdate 65324723
CJSavadisla Lita 33364723
CJSavadisla Liteni 52214723
CJSavadisla Stolna 25564723
CJSavadisla Valisoara 13534723
CJSavadisla Vlaha 913294723
CJSancraiu Sancraiu 1,259464724
CJSancraiu Alunisu 21014723
CJSancraiu Braisoru 16624723
CJSancraiu Domosu 24514723
CJSancraiu Horlacea 17304723
CJSanmartin Sanmartin 29654724
CJSanmartin Ceaba 31314724
CJSanmartin Cutca 57614724
CJSanmartin Diviciorii Mari 26704724
CJSanmartin Diviciorii Mici 13404724
CJSanmartin Mahal 13804724
CJSanmartin Samboieni 25614724
CJSanmartin Targusor 12624724
CJSanpaul Sanpaul 823104723
CJSanpaul Berindu 54464723
CJSanpaul Mihaiesti 31264723
CJSanpaul Sumurducu 13704723
CJSanpaul Sardu 55664723
CJSanpaul Topa Mica 32134723
CJSic Sic 3,189654724
CJSuatu Suatu 1,62974724
CJSuatu Aruncuta 47304724
CJSuatu Damburile 12104724
CJTritenii De Jos Tritenii De Jos 1,645214724
CJTritenii De Jos Clapa 11804724
CJTritenii De Jos Colonia 51934724
CJTritenii De Jos Padureni 1,428124724
CJTritenii De Jos Tritenii De Sus 1,27254724
CJTritenii De Jos Tritenii Hotar 37624724
CJTureni Tureni 1,022334724
CJTureni Ceanu Mic 54604724
CJTureni Comsesti 23634724
CJTureni Martinesti 37144724
CJTureni Micesti 56074724
CJTaga Taga 882124724
CJTaga Nasal 54134724
CJTaga Santejude 22724724
CJTaga Santejude Vale 11404724
CJTaga Santioana 54944724
CJUnguras Unguras 2,038214724
CJUnguras Batin 94444724
CJUnguras Darot 5704724
CJUnguras Sicfa 2214724
CJUnguras Valea Ungurasului 28804724
CJVad Vad 39374724
CJVad Bogata De Jos 36704724
CJVad Bogata De Sus 30664724
CJVad Calna 17824724
CJVad Cetan 55584724
CJVad Curtuiusu Dejului 19604724
CJVad Valea Grosilor 29134724
CJValea Ierii Valea Ierii 856244723
CJValea Ierii Cerc 17704723
CJValea Ierii Plopi 13904723
CJViisoara Viisoara 4,847834724
CJViisoara Urca 1,156134724
CJVultureni Vultureni 49454724
CJVultureni Babutiu 21244724
CJVultureni Badesti 18104724
CJVultureni Chidea 22524724
CJVultureni Faureni 29624724
CJVultureni Soimeni 45034724
CJJudetul Cluj Cuzdrioara 04724
CJJudetul Cluj Jichisu De Jos 04724
CJJudetul Cluj Mica 04724
CJJudetul Cluj Mihai Viteazu 04724
CJJudetul Cluj Sandulesti 04724
CJJudetul Cluj Aghiresu 04723
CJJudetul Cluj Aiton 04724
CJJudetul Cluj Alunis 04724
CJJudetul Cluj Apahida 04724
CJJudetul Cluj Baciu 04724
CJJudetul Cluj Baisoara 04723
CJJudetul Cluj Belis 04723
CJBelis Giurcuta De Jos 04723
CJJudetul Cluj Bobalna 04724
CJJudetul Cluj Bontida 04724
CJJudetul Cluj Borsa 04724
CJJudetul Cluj Buza 04724
CJJudetul Cluj Caianu 04724
CJJudetul Cluj Calarasi 04624
CJJudetul Cluj Calatele 04723
CJJudetul Cluj Camarasu 04724
CJJudetul Cluj Capusu Mare 04723
CJJudetul Cluj Caseiu 04724
CJJudetul Cluj Catina 04724
CJJudetul Cluj Ceanu Mare 04724
CJCeanu Mare Andici 04724
CJJudetul Cluj Chinteni 04724
CJJudetul Cluj Chiuiesti 04724
CJJudetul Cluj Ciucea 04723
CJJudetul Cluj Ciurila 04724
CJJudetul Cluj Catcau 04724
CJJudetul Cluj Cojocna 04724
CJJudetul Cluj Cornesti 54724
CJJudetul Cluj Dabaca 04724
CJJudetul Cluj Feleacu 04724
CJFeleacu Casele Micesti 24724
CJJudetul Cluj Fizesu Gherlii 04724
CJFizesu Gherlii Lunca Bontului 04724
CJJudetul Cluj Floresti 04723
CJJudetul Cluj Frata 04724
CJJudetul Cluj Geaca 04724
CJJudetul Cluj Gilau 14723
CJJudetul Cluj Garbau 04724
CJJudetul Cluj Iara 04724
CJJudetul Cluj Iclod 04724
CJJudetul Cluj Izvoru Crisului 04723
CJJudetul Cluj Luna 14724
CJJudetul Cluj Maguri Racatau 04723
CJJudetul Cluj Manastireni 04723
CJJudetul Cluj Margau 04723
CJJudetul Cluj Marisel 04723
CJJudetul Cluj Mintiu Gherlii 04724
CJJudetul Cluj Mociu 04724
CJJudetul Cluj Moldovenesti 04624
CJJudetul Cluj Palatca 04724
CJJudetul Cluj Panticeu 04724
CJJudetul Cluj Petrestii De Jos 04724
CJJudetul Cluj Ploscos 04724
CJJudetul Cluj Poieni 04723
CJJudetul Cluj Recea Cristur 04724
CJJudetul Cluj Sacuieu 04723
CJJudetul Cluj Savadisla 04723
CJJudetul Cluj Sic 04724
CJJudetul Cluj Sancraiu 04724
CJJudetul Cluj Sanmartin 14724
CJJudetul Cluj Sanpaul 04723
CJJudetul Cluj Suatu 04724
CJJudetul Cluj Tritenii De Jos 04724
CJJudetul Cluj Tureni 04724
CJJudetul Cluj Taga 04724
CJJudetul Cluj Unguras 04724
CJJudetul Cluj Vad 04724
CJJudetul Cluj Valea Ierii 04723
CJJudetul Cluj Viisoara 04724
CJJudetul Cluj Vultureni 04724

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Cluj En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni