LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Caras Severin

Lista Localitatilor din judetul Caras Severin

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
CSResita Resita 92,5162,2074522
CSResita Calnic 1,687104522
CSResita Cuptoare 4274
CSResita Doman 81354522
CSResita Moniom 38844522
CSResita Secu 51434522
CSResita Terova 57314522
CSCaransebes Caransebes 31,3898784522
CSCaransebes Jupa 596104522
CSAnina Anina 7,7051144522
CSAnina Steierdorf 3,62404522
CSBaile Herculane Baile Herculane 5,6981714522
CSBaile Herculane Pecinisca 64264522
CSBocsa Bocsa 19,1522714522
CSMoldova Noua Moldova Noua 4,0301804522
CSMoldova Noua Macesti 71894522
CSMoldova Noua Moldova Veche 11,793324522
CSMoldova Noua Moldovita 33304522
CSOravita Oravita 12,3552294522
CSOravita Agadici 28404522
CSOravita Bradisoru De Jos 65414522
CSOravita Brosteni 73314522
CSOravita Ciclova Montana 71314522
CSOravita Marila 12104522
CSOravita Rachitova 43324522
CSOtelu Rosu Otelu Rosu 11,7992854622
CSOtelu Rosu Ciresa 83524622
CSOtelu Rosu Mal 42234622
CSArmenis Armenis 1,519194522
CSArmenis Fenes 85684522
CSArmenis Plopu 504522
CSArmenis Sat Batran 51744522
CSArmenis Sub Margine 32604522
CSBania Bania 1,400104522
CSBania Garbovat 77344522
CSBautar Bautar 1,667224623
CSBautar Bucova 1,100144623
CSBautar Cornisoru 32314623
CSBautar Preveciori 1904623
CSBerliste Berliste 46954521
CSBerliste Iam 48704521
CSBerliste Milcoveni 34124521
CSBerliste Rusova Noua 14714522
CSBerliste Rusova Veche 8904522
CSBerzasca Berzasca 1,619364522
CSBerzasca Bigar 30204522
CSBerzasca Cozla 18204522
CSBerzasca Liubcova 1,316124522
CSBerzovia Berzovia 2,327394522
CSBerzovia Fizes 1,07224522
CSBerzovia Ghertenis 1,13264522
CSBolvasnita Bolvasnita 61044522
CSBolvasnita Varciorova 1,11274522
CSBozovici Bozovici 2,668584522
CSBozovici Poneasca 7804522
CSBozovici Prilipet 87994522
CSBozovici Valea Minisului 4104522
CSBrebu Brebu 74394522
CSBrebu Apadia 32014522
CSBrebu Valeadeni 24894522
CSBrebu Nou Brebu Nou 1674522
CSBrebu Nou Garana 126114522
CSBuchin Buchin 457274522
CSBuchin Lindenfeld 104522
CSBuchin Poiana 76134522
CSBuchin Prisian 46434522
CSBuchin Valea Timisului 63634522
CSBucosnita Bucosnita 89384522
CSBucosnita Golet 65534522
CSBucosnita Petrosnita 1,05044522
CSBucosnita Valisoara 79764522
CSCarasova Carasova 2,629264522
CSCarasova Iabalcea 27734522
CSCarasova Nermed 64434522
CSCarbunari Carbunari 91574522
CSCarbunari Stinapari 51964522
CSCiclova Romana Ciclova Romana 1,289104522
CSCiclova Romana Ilidia 44604522
CSCiclova Romana Socolari 21454522
CSCiuchici Ciuchici 63934522
CSCiuchici Macoviste 19324522
CSCiuchici Nicolint 32914522
CSCiuchici Petrilova 24304522
CSCiudanovita Ciudanovita 99054522
CSCiudanovita Jitin 22304522
CSConstantin Daicoviciu Cavaran 76064622
CSConstantin Daicoviciu Maciova 49834622
CSConstantin Daicoviciu Matnicu Mare 46434622
CSConstantin Daicoviciu Pestere 29804622
CSConstantin Daicoviciu Prisaca 44964522
CSConstantin Daicoviciu Zagujeni 568114522
CSCopacele Copacele 50224522
CSCopacele Ohaba Matnic 32824522
CSCopacele Ruginosu 14404522
CSCopacele Zorile 63204522
CSCornea Cornea 93074522
CSCornea Crusovat 68344522
CSCornea Cuptoare 77164522
CSCornea Macoviste 690
CSCornereva Cornereva 32454522
CSCornereva Arsuri 4104522
CSCornereva Bogaltin 23834522
CSCornereva Bojia 18704522
CSCornereva Borugi 5104522
CSCornereva Camena 13104522
CSCornereva Ciresel 4404522
CSCornereva Costis 5204522
CSCornereva Cozia 16604522
CSCornereva Cracu Mare 3504523
CSCornereva Cracu Teiului 8004522
CSCornereva Dobraia 2904522
CSCornereva Dolina 4404522
CSCornereva Gruni 5904522
CSCornereva Hora Mare 9704522
CSCornereva Hora Mica 3604522
CSCornereva Inelet 4704523
CSCornereva Izvor 10504522
CSCornereva Lunca Florii 9104522
CSCornereva Lunca Zaicii 8804522
CSCornereva Mesteacan 5304522
CSCornereva Negiudin 12804522
CSCornereva Obita 6204522
CSCornereva Pogara 6704522
CSCornereva Pogara De Sus 22204522
CSCornereva Poiana Lunga 8804522
CSCornereva Prisacina 5104522
CSCornereva Prislop 740
CSCornereva Rustin 10304522
CSCornereva Scarisoara 2304523
CSCornereva Strugasca 6104522
CSCornereva Studena 7204522
CSCornereva Sub Crang 6104522
CSCornereva Sub Plai 7804522
CSCornereva Topla 17104522
CSCornereva Tatu 5204522
CSCornereva Zanogi 15904522
CSCornereva Zbegu 19304522
CSCornereva Zmogotin 9404522
CSCornereva Zoina 7504522
CSCoronini Coronini 1,331114522
CSCoronini Sfanta Elena 73734522
CSDalboset Dalboset 1,107104522
CSDalboset Barz 5904522
CSDalboset Boina 4704522
CSDalboset Boinita 1804522
CSDalboset Prislop 2604522
CSDalboset Resita Mica 2304522
CSDalboset Sopotu Vechi 85454522
CSDoclin Doclin 60794522
CSDoclin Binis 90574522
CSDoclin Tirol 73064522
CSDognecea Dognecea 2,12194522
CSDognecea Calina 16014522
CSDomasnea Domasnea 1,269154522
CSDomasnea Canicea 43404522
CSEftimie Murgu Eftimie Murgu 1,970174522
CSEzeris Ezeris 66684522
CSEzeris Soceni 710114522
CSFarliug Farliug 1,019194522
CSFarliug Dezesti 22324522
CSFarliug Duleu 29314622
CSFarliug Remetea Poganici 23234622
CSFarliug Scaius 45124622
CSFarliug Valea Mare 16114622
CSForotic Forotic 67224522
CSForotic Brezon 11004522
CSForotic Comoraste 75954522
CSForotic Surducu Mare 51404522
CSGarnic Garnic 88284522
CSGarnic Padina Matei 1,02254522
CSGlimboca Glimboca 1,931274522
CSGoruia Goruia 43824522
CSGoruia Garliste 47414522
CSGoruia Giurgiova 18444522
CSGradinari Gradinari 1,244134522
CSGradinari Greoni 1,05774522
CSIablanita Iablanita 1,010174522
CSIablanita Globu Craiovei 882124522
CSIablanita Petnic 93774522
CSLapusnicel Lapusnicel 75264522
CSLapusnicel Parvova 70274522
CSLapusnicel Sumita 21004522
CSLapusnicu Mare Lapusnicu Mare 1,410114522
CSLapusnicu Mare Moceris 79264522
CSLuncavita Luncavita 1,13294522
CSLuncavita Verendin 2,01664522
CSLupac Lupac 1,08464522
CSLupac Clocotici 1,01344522
CSLupac Rafnic 64244522
CSLupac Vodnic 48224522
CSMarga Marga 1,311204623
CSMarga Vama Marga 10014623
CSMaureni Maureni 1,692224522
CSMaureni Sosdea 85454522
CSMehadia Mehadia 2,834514522
CSMehadia Globurau 31124522
CSMehadia Plugova 1,101144522
CSMehadia Valea Bolvasnita 1,01864522
CSMehadica Mehadica 1,02674522
CSNaidas Naidas 99834522
CSNaidas Lescovita 43234522
CSObreja Obreja 1,774264522
CSObreja Ciuta 37534522
CSObreja Iaz 700144522
CSObreja Var 43864522
CSOcna De Fier Ocna De Fier 90754522
CSPaltinis Paltinis 673224522
CSPaltinis Cornutel 1,06784522
CSPaltinis Delinesti 60214522
CSPaltinis Ohabita 12814522
CSPaltinis Rugi 37614522
CSPojejena Pojejena 1,386104522
CSPojejena Belobresca 71254522
CSPojejena Divici 38234521
CSPojejena Radimna 60224522
CSPojejena Susca 50954522
CSPrigor Prigor 1,170154522
CSPrigor Borlovenii Noi 59234522
CSPrigor Borlovenii Vechi 62594522
CSPrigor Patas 75574522
CSPrigor Putna 21304522
CSRamna Ramna 1,389104522
CSRamna Barbosu 6314522
CSRamna Valeapai 57004522
CSRacasdia Racasdia 1,819174522
CSRacasdia Vraniut 51334522
CSRusca Montana Rusca Montana 1,820484622
CSRusca Montana Ruschita 80244622
CSSacu Sacu 95154622
CSSacu Salbagelu Nou 21924622
CSSacu Tincova 48354622
CSSasca Montana Sasca Montana 78754522
CSSasca Montana Bogodint 23214522
CSSasca Montana Potoc 35024522
CSSasca Montana Sasca Romana 55134522
CSSasca Montana Slatina Nera 38024522
CSSichevita Sichevita 1,516144522
CSSichevita Brestelnic 1604522
CSSichevita Camenita 2804522
CSSichevita Carsie 8604522
CSSichevita Cracu Almaj 1104522
CSSichevita Crusovita 10604522
CSSichevita Curmatura 3504522
CSSichevita Frasinis 5204522
CSSichevita Gornea 70054522
CSSichevita Liborajdea 404522
CSSichevita Lucacevat 4304522
CSSichevita Martinovat 2204522
CSSichevita Ogasu Podului 404522
CSSichevita Streneac 804522
CSSichevita Valea Orevita 704522
CSSichevita Valea Ravensca 4304522
CSSichevita Valea Sichevitei 2904522
CSSichevita Zanou 3604522
CSSichevita Zasloane 5804522
CSSlatina Timis Slatina Timis 1,977354522
CSSlatina Timis Ilova 97284522
CSSlatina Timis Sadova Noua 38804522
CSSlatina Timis Sadova Veche 32294522
CSSocol Socol 84004521
CSSocol Bazias 5104521
CSSocol Campia 69034521
CSSocol Parneaura 8504521
CSSocol Zlatita 76824521
CSSopotu Nou Sopotu Nou 37914522
CSSopotu Nou Carsa Rosie 9404522
CSSopotu Nou Dristie 3504522
CSSopotu Nou Poienile Boinei 5304522
CSSopotu Nou Ravensca 22744522
CSSopotu Nou Rachita 18304522
CSSopotu Nou Stancilova 44234522
CSSopotu Nou Urcu 5214522
CSSopotu Nou Valea Rachitei 11904522
CSSopotu Nou Valea Rosie 7504522
CSTarnova Tarnova 2,089134522
CSTarnova Bratova 1104522
CSTeregova Teregova 3,464384522
CSTeregova Rusca 1,481274522
CSTicvaniu Mare Ticvaniu Mare 78224522
CSTicvaniu Mare Carnecea 42224522
CSTicvaniu Mare Secaseni 36224522
CSTicvaniu Mare Ticvaniu Mic 40194522
CSToplet Toplet 2,716234522
CSToplet Barza 60264522
CSTurnu Ruieni Turnu Ruieni 1,59984522
CSTurnu Ruieni Borlova 1,542144522
CSTurnu Ruieni Cicleni 3304522
CSTurnu Ruieni Dalci 29524522
CSTurnu Ruieni Zervesti 581114522
CSTurnu Ruieni Zlagna 38614522
CSValiug Valiug 1,185344522
CSVaradia Varadia 96374522
CSVaradia Mercina 63224522
CSVermes Vermes 1,25864622
CSVermes Ersig 31104622
CSVermes Izgar 40304622
CSVrani Vrani 1,02644521
CSVrani Ciortea 24114521
CSVrani Iertof 15704522
CSZavoi Zavoi 788164622
CSZavoi 23 August 67444622
CSZavoi Magura 53974522
CSZavoi Maru 1,040124522
CSZavoi Poiana Marului 41184523
CSZavoi Valea Bistrei 44904622
CSZavoi Voislova 66964622
CSZorlentu Mare Zorlentu Mare 1,063114522
CSZorlentu Mare Zorlencior 15204522
CSJudetul Caras Severin Ocna De Fier 04522
CSJudetul Caras Severin Armenis 04522
CSJudetul Caras Severin Bania 04522
CSJudetul Caras Severin Bautar 04623
CSJudetul Caras Severin Berliste 04521
CSBerzasca Drencova 14522
CSJudetul Caras Severin Berzovia 04522
CSJudetul Caras Severin Bolvasnita 04522
CSJudetul Caras Severin Bozovici 04522
CSJudetul Caras Severin Brebu 04522
CSJudetul Caras Severin Brebu Nou 04522
CSJudetul Caras Severin Buchin 04522
CSJudetul Caras Severin Bucosnita 04522
CSJudetul Caras Severin Carasova 04522
CSJudetul Caras Severin Carbunari 04522
CSJudetul Caras Severin Constantin Daicoviciu 34622
CSJudetul Caras Severin Ciclova Romana 04522
CSJudetul Caras Severin Ciuchici 04522
CSJudetul Caras Severin Ciudanovita 04522
CSJudetul Caras Severin Copacele 04522
CSJudetul Caras Severin Cornea 04522
CSJudetul Caras Severin Cornereva 04522
CSJudetul Caras Severin Dalboset 04522
CSJudetul Caras Severin Doclin 04522
CSJudetul Caras Severin Dognecea 04522
CSJudetul Caras Severin Domasnea 04522
CSJudetul Caras Severin Ezeris 04522
CSJudetul Caras Severin Forotic 04522
CSJudetul Caras Severin Garnic 04522
CSJudetul Caras Severin Glimboca 04522
CSJudetul Caras Severin Goruia 04522
CSJudetul Caras Severin Gradinari 04522
CSJudetul Caras Severin Iablanita 04522
CSJudetul Caras Severin Lapusnicel 04522
CSJudetul Caras Severin Lapusnicu Mare 04522
CSJudetul Caras Severin Luncavita 04522
CSJudetul Caras Severin Lupac 04522
CSJudetul Caras Severin Marga 04623
CSJudetul Caras Severin Maureni 04522
CSJudetul Caras Severin Mehadia 04522
CSJudetul Caras Severin Mehadica 04522
CSJudetul Caras Severin Naidas 04522
CSJudetul Caras Severin Obreja 04522
CSJudetul Caras Severin Paltinis 04522
CSJudetul Caras Severin Coronini 04522
CSJudetul Caras Severin Prigor 04522
CSJudetul Caras Severin Ramna 04522
CSJudetul Caras Severin Racasdia 04522
CSJudetul Caras Severin Eftimie Murgu 04522
CSJudetul Caras Severin Rusca Montana 04622
CSJudetul Caras Severin Sacu 04622
CSJudetul Caras Severin Sasca Montana 14522
CSJudetul Caras Severin Sichevita 04522
CSJudetul Caras Severin Slatina Timis 94522
CSJudetul Caras Severin Socol 04521
CSJudetul Caras Severin Sopotu Nou 04522
CSJudetul Caras Severin Teregova 04522
CSJudetul Caras Severin Ticvaniu Mare 04522
CSJudetul Caras Severin Tarnova 04522
CSJudetul Caras Severin Turnu Ruieni 04522
CSJudetul Caras Severin Valiug 04522
CSJudetul Caras Severin Varadia 04522
CSJudetul Caras Severin Vermes 04622
CSJudetul Caras Severin Vrani 04521
CSJudetul Caras Severin Zavoi 04622
CSJudetul Caras Severin Zorlentu Mare 04522

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Caras Severin En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni