LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Bistrita Nasaud

Lista Localitatilor din judetul Bistrita Nasaud

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
BNBistrita Bistrita 82,3663,8834725
BNBistrita Ghinda 63114725
BNBistrita Sarata 894124724
BNBistrita Sigmir 62174724
BNBistrita Slatinita 60934725
BNBistrita Unirea 1,469554725
BNBistrita Viisoara 1,120344724
BNBeclean Beclean 10,0393234724
BNBeclean Coldau 727184724
BNBeclean Figa 48714724
BNBeclean Rusu De Jos 35334724
BNNasaud Nasaud 10,7403164724
BNNasaud Liviu Rebreanu 79524724
BNNasaud Lusca 64144724
BNSangeorz Bai Sangeorz Bai 8,2442044725
BNSangeorz Bai Cormaia 73244725
BNSangeorz Bai Valea Borcutului 1,30404725
BNBistrita Bargaului Bistrita Bargaului 4,002764725
BNBistrita Bargaului Colibita 615174725
BNBranistea Branistea 1,290144724
BNBranistea Ciresoaia 1,767104724
BNBranistea Malut 665134724
BNBudacu De Jos Budacu De Jos 856114725
BNBudacu De Jos Budus 58644725
BNBudacu De Jos Jelna 669194725
BNBudacu De Jos Monariu 36694724
BNBudacu De Jos Simionesti 26354724
BNBudesti Budesti 67324724
BNBudesti Budesti Fanate 42304724
BNBudesti Tagu 72214724
BNBudesti Tagsoru 35614724
BNCaianu Mic Caianu Mic 1,552134724
BNCaianu Mic Caianu Mare 71874724
BNCaianu Mic Ciceu Poieni 96584724
BNCaianu Mic Dobric 1,110234724
BNCetate Satu Nou 69884725
BNCetate Orheiu Bistritei 644184725
BNCetate Petris 1,09084725
BNChiochis Chiochis 53244724
BNChiochis Apatiu 31924724
BNChiochis Bozies 79534724
BNChiochis Buza Catun 17314724
BNChiochis Chetiu 36534724
BNChiochis Jimbor 61514724
BNChiochis Manic 32734724
BNChiochis Sannicoara 18914724
BNChiochis Strugureni 26904724
BNChiochis Tentea 22324724
BNChiuza Chiuza 870164724
BNChiuza Mires 18014724
BNChiuza Piatra 55134724
BNChiuza Sasarm 729134724
BNJudetul Bistrita Nasaud Ciceu Mihaiesti 1,2820
BNCiceu Mihaiesti Ciceu Mihaiesti 872234724
BNCiceu Mihaiesti Ciceu Corabia 23804724
BNCiceu Mihaiesti Lelesti 22204724
BNCiceu Giurgesti Ciceu Giurgesti 1,102114724
BNCiceu Giurgesti Dumbraveni 85734724
BNCosbuc Cosbuc 2,066214724
BNDumitra Dumitra 2,532384724
BNDumitra Cepari 714194724
BNDumitra Tarpiu 89644724
BNJudetul Bistrita Nasaud Dumitrita 2,65504725
BNDumitrita Dumitrita 68494725
BNDumitrita Budacu De Sus 1,565124725
BNDumitrita Ragla 33964725
BNFeldru Feldru 5,937434725
BNFeldru Nepos 1,919174725
BNGalatii Bistritei Galatii Bistritei 66074724
BNGalatii Bistritei Albestii Bistritei 19344724
BNGalatii Bistritei Dipsa 84264724
BNGalatii Bistritei Herina 468114724
BNGalatii Bistritei Tonciu 27924724
BNIlva Mare Ilva Mare 1,972214725
BNIlva Mare Ivaneasa 60974725
BNIlva Mica Ilva Mica 3,738234725
BNJosenii Bargaului Josenii Bargaului 1,928224725
BNJosenii Bargaului Mijlocenii Bargaului 1,736204725
BNJosenii Bargaului Rusu Bargaului 96284725
BNJosenii Bargaului Stramba 29694725
BNLechinta Lechinta 2,699744724
BNLechinta Bungard 6704724
BNLechinta Chirales 51754724
BNLechinta Sangeorzu Nou 1,00994724
BNLechinta Saniacob 26714724
BNLechinta Tigau 48234724
BNLechinta Vermes 84064724
BNLesu Lesu 1,791154725
BNLesu Lunca Lesului 1,33974725
BNLivezile Livezile 2,311664725
BNLivezile Cusma 66764725
BNLivezile Dorolea 65294725
BNLivezile Dumbrava 21324725
BNLivezile Valea Poenii 16134725
BNLunca Ilvei Lunca Ilvei 3,335364725
BNMaieru Maieru 5,5981174725
BNMaieru Anies 1,588454725
BNMatei Matei 81754724
BNMatei Bidiu 30804724
BNMatei Corvinesti 82324724
BNMatei Enciu 32314724
BNMatei Fantanele 68014724
BNMatei Morut 27334724
BNMagura Ilvei Magura Ilvei 1,884184725
BNMagura Ilvei Arsita 52104725
BNMariselu Mariselu 44244725
BNMariselu Barla 42264725
BNMariselu Domnesti 659114724
BNMariselu Jeica 14704725
BNMariselu Magurele 30424725
BNMariselu Neteni 4004724
BNMariselu Santioana 58314725
BNMicestii De Campie Micestii De Campie 41164724
BNMicestii De Campie Fantanita 54414724
BNMicestii De Campie Visuia 56434724
BNMilas Milas 722114724
BNMilas Comlod 19504724
BNMilas Dupa Deal 7304724
BNMilas Ghemes 12004724
BNMilas Hirean 10204724
BNMilas Orosfaia 51334724
BNMonor Monor 1,109144725
BNMonor Gledin 72714725
BNJudetul Bistrita Nasaud Negrilesti 2,40204724
BNNegrilesti Negrilesti 1,466174724
BNNegrilesti Breaza 1,13144724
BNNegrilesti Purcarete 22124724
BNNimigea Nimigea De Jos 1,51294724
BNNimigea Floresti 40924724
BNNimigea Mintiu 48354724
BNNimigea Mititei 80974724
BNNimigea Mocod 75284724
BNNimigea Mogoseni 33704724
BNNimigea Nimigea De Sus 64074724
BNNimigea Taure 58014724
BNNuseni Nuseni 938104724
BNNuseni Beudiu 71064724
BNNuseni Dumbrava 601
BNNuseni Feleac 44734724
BNNuseni Malin 53434724
BNNuseni Rusu De Sus 32574724
BNNuseni Vita 46114724
BNParva Parva 2,775134725
BNPetru Rares Reteag 2,758394724
BNPetru Rares Bata 82674724
BNJudetul Bistrita Nasaud Poiana Ilvei 1,41404725
BNPoiana Ilvei Poiana Ilvei 1,634154725
BNPrundu Bargaului Prundu Bargaului 4,893964725
BNPrundu Bargaului Susenii Bargaului 1,496184725
BNRebra Rebra 2,932364724
BNRebrisoara Rebrisoara 3,374454724
BNRebrisoara Gersa I 94524724
BNRebrisoara Gersa Ii 31404724
BNRebrisoara Poderei 35404724
BNRodna Rodna 6,138954725
BNRodna Valea Vinului 23524725
BNRomuli Romuli 1,477264824
BNRomuli Dealu Stefanitei 48524824
BNJudetul Bistrita Nasaud Runcu Salvei 1,22504724
BNRuncu Salvei Runcu Salvei 1,66574724
BNSalva Salva 3,105314724
BNSanmihaiu De Campie Sanmihaiu De Campie 748134724
BNSanmihaiu De Campie Brateni 14714724
BNSanmihaiu De Campie La Curte 14704724
BNSanmihaiu De Campie Salcuta 19504724
BNSanmihaiu De Campie Stupini 19104724
BNSanmihaiu De Campie Zoreni 34204724
BNSilivasu De Campie Silivasu De Campie 1,10434724
BNSilivasu De Campie Draga 5204724
BNSilivasu De Campie Fanatele Silivasului 11404724
BNSilivasu De Campie Porumbenii 1704724
BNSpermezeu Spermezeu 1,693154724
BNSpermezeu Dobricel 66184724
BNSpermezeu Dumbravita 80824724
BNSpermezeu Halmasau 40114724
BNSpermezeu Lunca Borlesei 9704724
BNSpermezeu Paltineasa 17404724
BNSpermezeu Sita 43704724
BNSpermezeu Sesuri Spermezeu Vale 15304724
BNSant Sant 2,871644725
BNSant Valea Mare 28984725
BNSieu Sieu 1,431224725
BNSieu Ardan 89144725
BNSieu Posmus 73644725
BNSieu Soimus 19434725
BNSieu Magherus Sieu Magherus 824374724
BNSieu Magherus Arcalia 69794724
BNSieu Magherus Chintelnic 54464724
BNSieu Magherus Crainimat 753254724
BNSieu Magherus Podirei 11754724
BNSieu Magherus Saratel 464124724
BNSieu Magherus Valea Magherusului 10804724
BNSieu Odorhei Sieu Odorhei 81064724
BNSieu Odorhei Agrisu De Jos 40204724
BNSieu Odorhei Agrisu De Sus 22104724
BNSieu Odorhei Bretea 28114724
BNSieu Odorhei Coasta 22594724
BNSieu Odorhei Cristur Sieu 43834724
BNSieu Odorhei Sirioara 33314724
BNSieut Sieut 832124725
BNSieut Lunca 43624725
BNSieut Rustior 65424725
BNSieut Sebis 97354725
BNSintereag Sintereag 899174724
BNSintereag Blajenii De Jos 44434724
BNSintereag Blajenii De Sus 471114724
BNSintereag Caila 35224724
BNSintereag Cociu 1,16074724
BNSintereag Sieu Sfantu 45074724
BNSintereag Sintereag Gara 14444724
BNTarlisua Tarlisua 1,19274724
BNTarlisua Agries 1,02424724
BNTarlisua Agriesel 28424724
BNTarlisua Borleasa 56004724
BNTarlisua Cireasi 11914724
BNTarlisua Lunca Sateasca 16304724
BNTarlisua Moliset 33244724
BNTarlisua Oarzina 20604724
BNTarlisua Racatesu 31914724
BNTarlisua Sendroaia 29014724
BNTeaca Teaca 2,117404725
BNTeaca Archiud 80524724
BNTeaca Budurleni 17624724
BNTeaca Ocnita 1,28544724
BNTeaca Pinticu 90844725
BNTeaca Viile Tecii 88364724
BNTelciu Telciu 4,024584724
BNTelciu Bichigiu 1,40534724
BNTelciu Fiad 41134724
BNTelciu Telcisor 1,29524724
BNTiha Bargaului Tiha Bargaului 1,616384725
BNTiha Bargaului Ciosa 24404725
BNTiha Bargaului Muresenii Bargaului 1,668174725
BNTiha Bargaului Piatra Fantanele 24894725
BNTiha Bargaului Tureac 2,469354725
BNUriu Uriu 1,342354724
BNUriu Cristestii Ciceului 1,13094724
BNUriu Hasmasu Ciceului 33004724
BNUriu Ilisua 73864724
BNUrmenis Urmenis 93834724
BNUrmenis Camp 16804724
BNUrmenis Coseriu 9904724
BNUrmenis Delureni 32304724
BNUrmenis Fanate 24104724
BNUrmenis Podenii 2204724
BNUrmenis Scoabe 3404724
BNUrmenis Sopteriu 50324724
BNUrmenis Valea 4104724
BNUrmenis Valea Mare 6104724
BNZagra Zagra 1,236174724
BNZagra Alunisul 46114724
BNZagra Perisor 78514724
BNZagra Poienile Zagrei 88724724
BNZagra Suplai 88544724
BNJudetul Bistrita Nasaud Bistrita Bargaului 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Budacu De Jos 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Budesti 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Caianu Mic 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Ciceu Giurgesti 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Chiuza 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Cosbuc 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Dumitra 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Feldru 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Galatii Bistritei 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Ilva Mare 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Ilva Mica 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Josenii Bargaului 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Lesu 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Livezile 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Lunca Ilvei 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Maieru 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Matei 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Magura Ilvei 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Mariselu 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Micestii De Campie 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Milas 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Monor 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Nuseni 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Parva 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Prundu Bargaului 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Rebra 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Rebrisoara 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Rodna 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Romuli 04824
BNJudetul Bistrita Nasaud Salva 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Sanmihaiu De Campie 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Spermezeu 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Sant 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Sieu 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Sieu Magherus 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Sieu Odorhei 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Sieut 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Sintereag 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Teaca 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Telciu 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Tiha Bargaului 04725
BNJudetul Bistrita Nasaud Tarlisua 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Uriu 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Urmenis 04724
BNJudetul Bistrita Nasaud Zagra 04724

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Bistrita Nasaud En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni