LISTA FIRMELOR DIN ROMANIA
Cauta o firma: [Cautare Avansata]
 Sunteti aici: Prima Pagina | Nomenclatoare | Localitati | Bihor

Lista Localitatilor din judetul Bihor

JudetApartenenta LocalitatePopulatie Firme LatitudineLongitudine
BHOradea Oradea 222,74112,4004722
BHMarghita Marghita 17,1624874722
BHMarghita Chet 1,11094722
BHMarghita Ghenetea 79974722
BHBeius Beius 11,9234214722
BHBeius Delani 43074722
BHSalonta Salonta 20,6605934722
BHAlesd Alesd 7,6093834722
BHAlesd Padurea Neagra 1,040124722
BHAlesd Pestis 1,468214722
BHAlesd Tinaud 803184722
BHNucet Nucet 1,723274623
BHNucet Baita 659114623
BHNucet Baita Plai 14904623
BHSacueni Sacueni 7,2611244722
BHSacueni Cadea 1,17094722
BHSacueni Ciocaia 90534722
BHSacueni Cubulcut 1,06264722
BHSacueni Olosig 57474722
BHSacueni Sannicolau De Munte 97934722
BHStei Stei 10,4152324722
BHValea Lui Mihai Valea Lui Mihai 10,5051644822
BHVascau Vascau 1,977414622
BHVascau Camp 39004622
BHVascau Camp Moti 15704622
BHVascau Colesti 31304622
BHVascau Varzarii De Jos 31524623
BHVascau Varzarii De Sus 18514623
BHAbram Abram 863144722
BHAbram Cohani 15414722
BHAbram Dijir 37134722
BHAbram Iteu 37254722
BHAbram Iteu Nou 18414722
BHAbram Margine 640114722
BHAbram Satu Barba 28944722
BHAbram Suiug 54484722
BHAbramut Abramut 48644722
BHAbramut Crestur 46124722
BHAbramut Fancica 37824722
BHAbramut Petreu 1,517254722
BHAstileu Astileu 1,528464722
BHAstileu Calatea 988134722
BHAstileu Chistag 660174722
BHAstileu Pestere 827224722
BHAuseu Auseu 532124722
BHAuseu Cacuciu Vechi 19054722
BHAuseu Codrisoru 6304723
BHAuseu Gheghie 27264723
BHAuseu Grosi 1,002334722
BHAuseu Luncsoara 1,134134723
BHAvram Iancu Avram Iancu 2,047244722
BHAvram Iancu Ant 23054721
BHAvram Iancu Tamasda 1,15944722
BHBalc Balc 1,359224723
BHBalc Almasu Mare 96074723
BHBalc Almasu Mic 55224723
BHBalc Ghida 20304722
BHBalc Saldabagiu De Barcau 60854722
BHBatar Batar 1,731254722
BHBatar Arpasel 905194722
BHBatar Talpos 1,727114722
BHBatar Taut 1,00184722
BHBiharia Biharia 3,0721774722
BHBiharia Cauaceu 603214722
BHBoianu Mare Boianu Mare 66214723
BHBoianu Mare Corboaia 8804723
BHBoianu Mare Huta 2904722
BHBoianu Mare Pagaia 74284722
BHBoianu Mare Rugea 1004722
BHBorod Borod 1,515364723
BHBorod Borozel 671144723
BHBorod Cetea 40834723
BHBorod Cornitel 63174723
BHBorod Serani 76734723
BHBorod Valea Mare De Cris 547164723
BHBors Bors 1,1181074722
BHBors Santaul Mare 31194722
BHBors Santaul Mic 403164722
BHBors Santion 1,453954722
BHBratca Bratca 1,729414723
BHBratca Beznea 1,600244723
BHBratca Damis 883114723
BHBratca Lorau 56054723
BHBratca Ponoara 85044723
BHBratca Valea Crisului 586114723
BHBrusturi Brusturi 1,478154722
BHBrusturi Cuiesd 50714722
BHBrusturi Loranta 16104722
BHBrusturi Orvisele 67814722
BHBrusturi Paulesti 44274722
BHBrusturi Picleu 948104722
BHBrusturi Tiganestii De Cris 43534722
BHBrusturi Varasau 17404722
BHBudureasa Budureasa 1,604234723
BHBudureasa Burda 47344722
BHBudureasa Saca 23154722
BHBudureasa Saliste De Beius 28414723
BHBudureasa Teleac 22714722
BHBuduslau Buduslau 1,01654722
BHBuduslau Albis 1,05954722
BHBulz Bulz 1,008174723
BHBulz Munteni 69184723
BHBulz Remeti 1,152184723
BHBuntesti Buntesti 588184722
BHBuntesti Bradet 739134723
BHBuntesti Dumbravani 36654722
BHBuntesti Ferice 62334723
BHBuntesti Lelesti 51434722
BHBuntesti Poienii De Jos 68094722
BHBuntesti Poienii De Sus 775124723
BHBuntesti Saud 44844722
BHBuntesti Stancesti 321144723
BHCabesti Cabesti 1,054144722
BHCabesti Goila 24414722
BHCabesti Gurbesti 23404722
BHCabesti Josani 39954722
BHCabesti Sohodol 39724722
BHCapalna Capalna 46864722
BHCapalna Ginta 44174722
BHCapalna Rohani 18324722
BHCapalna Saldabagiu Mic 68604722
BHCapalna Suplacu De Tinca 54314722
BHCarpinet Carpinet 620114622
BHCarpinet Calugari 84454622
BHCarpinet Izbuc 73674622
BHCarpinet Leheceni 51344623
BHCampani Campani 1,007224722
BHCampani Fanate 752104723
BHCampani Harsesti 40324723
BHCampani Sighistel 41874723
BHCampani Valea De Sus 41814723
BHCefa Cefa 1,269304722
BHCefa Ateas 22564722
BHCefa Inand 899184722
BHCeica Ceica 934124722
BHCeica Bucium 27954722
BHCeica Ceisoara 76354722
BHCeica Corbesti 63944722
BHCeica Cotiglet 59444722
BHCeica Dusesti 64094722
BHCeica Incesti 49924722
BHCetariu Cetariu 1,039384722
BHCetariu Sisterea 670154722
BHCetariu Susturogi 38424722
BHCetariu Tautelec 250114722
BHCherechiu Cherechiu 80574722
BHCherechiu Chesereu 1,107114722
BHCherechiu Targusor 63404722
BHChislaz Chislaz 608134722
BHChislaz Chiraleu 65464722
BHChislaz Haucesti 8904722
BHChislaz Misca 1,017184722
BHChislaz Poclusa De Barcau 41704722
BHChislaz Sarsig 33224722
BHChislaz Sanlazar 45654722
BHCiuhoi Ciuhoi 45734722
BHCiuhoi Cenalos 30434722
BHCiuhoi Saniob 1,299304722
BHCiuhoi Sfarnas 29974722
BHCiumeghiu Ciumeghiu 1,742284722
BHCiumeghiu Boiu 90094722
BHCiumeghiu Ghiorac 1,922184722
BHCociuba Mare Cociuba Mare 1,059154722
BHCociuba Mare Carasau 80914722
BHCociuba Mare Chesa 81854722
BHCociuba Mare Petid 732114722
BHCopacel Copacel 433144722
BHCopacel Bucuroaia 55544722
BHCopacel Chijic 314104722
BHCopacel Poiana Tasad 23324722
BHCopacel Sarand 53014722
BHCopacel Surduc 54954722
BHCristioru De Jos Cristioru De Jos 44764623
BHCristioru De Jos Balc 4204623
BHCristioru De Jos Cristioru De Sus 23704623
BHCristioru De Jos Poiana 66354623
BHCristioru De Jos Saliste De Vascau 59254623
BHCuratele Curatele 46474722
BHCuratele Beiusele 55334722
BHCuratele Cresuia 54244722
BHCuratele Nimaiesti 953154722
BHCuratele Pocioveliste 39654722
BHCurtuiseni Curtuiseni 2,839154822
BHCurtuiseni Vasad 1,07844822
BHDerna Derna 1,058154722
BHDerna Dernisoara 72564722
BHDerna Sacalasau 78664722
BHDerna Sacalasau Nou 42004722
BHDerna Tria 51454722
BHDiosig Diosig 6,237914722
BHDiosig Ianca 28524722
BHDobresti Dobresti 1,982354722
BHDobresti Cornisesti 33514722
BHDobresti Crancesti 58334722
BHDobresti Hidisel 76794722
BHDobresti Luncasprie 1,072104722
BHDobresti Racas 14204722
BHDobresti Topa De Jos 26924722
BHDobresti Topa De Sus 80344722
BHDraganesti Draganesti 422124722
BHDraganesti Belejeni 33244722
BHDraganesti Gradinari 478104722
BHDraganesti Livada Beiusului 14814722
BHDraganesti Mizies 46084722
BHDraganesti Pantasesti 186194722
BHDraganesti Sebis 37314722
BHDraganesti Talpe 30304722
BHDraganesti Tiganestii De Beius 37444722
BHDragesti Dragesti 43144722
BHDragesti Dicanesti 32424722
BHDragesti Stracos 35714722
BHDragesti Tasad 1,267244722
BHDragesti Topesti 27724722
BHFinis Finis 1,849274722
BHFinis Brusturi 70
BHFinis Fizis 26964722
BHFinis Ioanis 683104722
BHFinis Suncuis 87544722
BHJudetul Bihor Gepiu 1,75504722
BHGepiu Gepiu 1,017314722
BHGepiu Bicaci 591164722
BHGirisu De Cris Girisu De Cris 1,233354722
BHGirisu De Cris Tarian 1,798404722
BHHidiselu De Sus Hidiselu De Sus 1,061354722
BHHidiselu De Sus Hidiselu De Jos 573244722
BHHidiselu De Sus Mierlau 90384722
BHHidiselu De Sus Santelec 37914722
BHHidiselu De Sus Sumugiu 500194722
BHHolod Holod 686154722
BHHolod Dumbrava 57734722
BHHolod Dumbravita 33934722
BHHolod Forosig 24614722
BHHolod Hodis 31564722
BHHolod Lupoaia 54644722
BHHolod Valea Mare De Codru 14514722
BHHolod Vintere 1,009104722
BHHusasau De Tinca Husasau De Tinca 779114722
BHHusasau De Tinca Fonau 21714722
BHHusasau De Tinca Miersig 43684722
BHHusasau De Tinca Osand 47414722
BHHusasau De Tinca Sititelec 56134722
BHIneu Ineu 1,969444722
BHIneu Botean 70094722
BHIneu Husasau De Cris 877184722
BHLazuri De Beius Lazuri De Beius 40024722
BHLazuri De Beius Baleni 26304722
BHLazuri De Beius Cusuius 59194722
BHLazuri De Beius Hinchiris 888114722
BHLazareni Lazareni 66664722
BHLazareni Bicacel 27264722
BHLazareni Calea Mare 724104722
BHLazareni Carandeni 20834722
BHLazareni Caranzel 14524722
BHLazareni Gepis 66834722
BHLazareni Gruilung 16604722
BHLazareni Miheleu 25324722
BHLugasu De Jos Lugasu De Jos 1,490494722
BHLugasu De Jos Lugasu De Sus 85084722
BHLugasu De Jos Urvind 946304722
BHLunca Lunca 1,056274722
BHLunca Briheni 46324622
BHLunca Hotarel 37814722
BHLunca Sarbesti 40544722
BHLunca Seghiste 701114722
BHLunca Sustiu 518154622
BHMadaras Madaras 923204722
BHMadaras Homorog 76854722
BHMadaras Ianosda 1,081184722
BHMadaras Martihaz 20424722
BHMagesti Magesti 302114722
BHMagesti Butani 38994722
BHMagesti Cacuciu Nou 37364722
BHMagesti Dobricionesti 634104722
BHMagesti Galaseni 36254722
BHMagesti Josani 4456
BHMagesti Ortiteag 489104722
BHNojorid Nojorid 1,5421114722
BHNojorid Apateu 288144722
BHNojorid Chisirid 147144722
BHNojorid Les 578314722
BHNojorid Livada De Bihor 1,257474722
BHNojorid Pausa 304104722
BHNojorid Sauaieu 38884722
BHOlcea Olcea 682114722
BHOlcea Calacea 1,25854722
BHOlcea Hodisel 46214722
BHOlcea Ucuris 64744722
BHOsorhei Osorhei 2,5581184722
BHOsorhei Alparea 1,010264722
BHOsorhei Cheriu 534234722
BHOsorhei Felcheriu 37084722
BHOsorhei Fughiu 897244722
BHJudetul Bihor Paleu 2,44604722
BHPaleu Paleu 4891354722
BHPaleu Saldabagiu De Munte 588384722
BHPaleu Uileacu De Munte 555154722
BHPietroasa Pietroasa 1,021194723
BHPietroasa Chiscau 794114723
BHPietroasa Cociuba Mica 44984723
BHPietroasa Giulesti 18304723
BHPietroasa Gurani 807234723
BHPietroasa Magura 38324723
BHPietroasa Motesti 13524723
BHPocola Pocola 512144722
BHPocola Feneris 50344722
BHPocola Petrani 42534722
BHPocola Poietari 11404722
BHPocola Sanmartin De Beius 25314722
BHPomezeu Pomezeu 209104722
BHPomezeu Campani De Pomezeu 57714722
BHPomezeu Cosdeni 80954722
BHPomezeu Hidis 50434722
BHPomezeu Lacu Sarat 8004722
BHPomezeu Sitani 60334722
BHPomezeu Spinus De Pomezeu 31924722
BHPomezeu Valani De Pomezeu 72944722
BHPopesti Popesti 2,779384722
BHPopesti Bistra 1,08894722
BHPopesti Budoi 1,12764722
BHPopesti Cuzap 1,309124722
BHPopesti Varviz 65654722
BHPopesti Varzari 38544722
BHPopesti Voivozi 1,991404722
BHRabagani Rabagani 72874722
BHRabagani Albesti 41014722
BHRabagani Bratesti 16004722
BHRabagani Saliste De Pomezeu 17004722
BHRabagani Saucani 59324722
BHRabagani Varaseni 53574722
BHRemetea Remetea 892194722
BHRemetea Dragoteni 53524722
BHRemetea Meziad 1,342114722
BHRemetea Petreasa 45474722
BHRemetea Soimus 16924722
BHRieni Rieni 653204722
BHRieni Cucuceni 10204722
BHRieni Ghighiseni 1,02494722
BHRieni Petrileni 60064722
BHRieni Sudrigiu 42194722
BHRieni Valea De Jos 61784722
BHRosia Rosia 2,359224722
BHRosia Lazuri 50414722
BHJudetul Bihor Rosiori 3,07304722
BHRosiori Rosiori 1,162264722
BHRosiori Mihai Bravu 1,160244722
BHRosiori Vaida 59874722
BHSacadat Sacadat 934254722
BHSacadat Borsa 27054722
BHSacadat Sabolciu 772114722
BHSalacea Salacea 2,497194722
BHSalacea Otomani 79034722
BHSalard Salard 2,715884722
BHSalard Hodos 74434722
BHSalard Santimreu 629254722
BHJudetul Bihor Sannicolau Roman 2,0580
BHSannicolau Roman Sannicolau Roman 1,218154722
BHSannicolau Roman Berechiu 34464722
BHSannicolau Roman Roit 64524722
BHSambata Sambata 46794722
BHSambata Copaceni 17304722
BHSambata Ogesti 24524722
BHSambata Rogoz 40924722
BHSambata Rotaresti 21124722
BHSambata Zavoiu 29924722
BHSanmartin Sanmartin 3,8562634722
BHSanmartin Betfia 488104722
BHSanmartin Cihei 860744722
BHSanmartin Cordau 1,113394722
BHSanmartin Haieu 844854722
BHSanmartin Rontau 389254722
BHSantandrei Santandrei 2,6311824722
BHSantandrei Palota 983764722
BHSarbi Sarbi 1,24084722
BHSarbi Almasu Mic 2092
BHSarbi Burzuc 1,16684722
BHSarbi Chioag 28614722
BHSarbi Fegernic 38144722
BHSarbi Fegernicu Nou 5924722
BHSarbi Sarcau 12504722
BHSpinus Spinus 54274722
BHSpinus Ciulesti 27434722
BHSpinus Gurbesti 1680
BHSpinus Nadar 26644722
BHSpinus Saliste 32234722
BHSuplacu De Barcau Suplacu De Barcau 2,791594723
BHSuplacu De Barcau Borumlaca 962104722
BHSuplacu De Barcau Dolea 22624722
BHSuplacu De Barcau Foglas 22104722
BHSuplacu De Barcau Valea Cerului 43934722
BHSuplacu De Barcau Valcelele 26614722
BHSimian Simian 2,638214722
BHSimian Silindru 1,01904722
BHSimian Voivozi 5453
BHSinteu Sinteu 67234723
BHSinteu Huta Voivozi 23614722
BHSinteu Socet 14424723
BHSinteu Valea Tarnei 48534723
BHSoimi Soimi 66864722
BHSoimi Borz 30724722
BHSoimi Codru 31304722
BHSoimi Dumbravita De Codru 59834722
BHSoimi Poclusa De Beius 13214722
BHSoimi Sannicolau De Beius 21734722
BHSoimi Ursad 24914722
BHSoimi Urvis De Beius 92774722
BHSuncuius Suncuius 2,077344722
BHSuncuius Balnaca 1,056214723
BHSuncuius Balnaca Grosi 26514723
BHSuncuius Zece Hotare 67324722
BHTarcea Tarcea 1,001144722
BHTarcea Adoni 85574722
BHTarcea Galospetreu 1,02574722
BHJudetul Bihor Tamaseu 1,96304722
BHTamaseu Tamaseu 991254722
BHTamaseu Niuved 23424722
BHTamaseu Parhida 512104722
BHTamaseu Satu Nou 256164722
BHTarcaia Tarcaia 1,255154722
BHTarcaia Mierag 27004722
BHTarcaia Tarcaita 49744722
BHTarcaia Totoreni 343104722
BHTauteu Tauteu 1,123134722
BHTauteu Bogei 1,28874722
BHTauteu Chiribis 778204722
BHTauteu Ciutelec 1,00844722
BHTauteu Poiana 24134722
BHTileagd Tileagd 4,0401004722
BHTileagd Balaia 83144722
BHTileagd Calatani 22414722
BHTileagd Posoloaca 37394722
BHTileagd Tilecus 970214722
BHTileagd Uileacu De Cris 904124722
BHTinca Tinca 4,4941154722
BHTinca Belfir 53974722
BHTinca Girisu Negru 897104722
BHTinca Gurbediu 1,245104722
BHTinca Rapa 73674722
BHJudetul Bihor Toboliu 2,04404722
BHToboliu Toboliu 1,004174722
BHToboliu Cheresig 1,053104722
BHTulca Tulca 2,584364722
BHTulca Cauasd 51654722
BHTetchea Tetchea 794124722
BHTetchea Hotar 1,091174722
BHTetchea Subpiatra 64064722
BHTetchea Telechiu 68474722
BHUileacu De Beius Uileacu De Beius 78954722
BHUileacu De Beius Forau 1,13354722
BHUileacu De Beius Prisaca 54544722
BHUileacu De Beius Valanii De Beius 32914722
BHVadu Crisului Vadu Crisului 3,248774723
BHVadu Crisului Birtin 411144722
BHVadu Crisului Tomnatic 43754722
BHVadu Crisului Topa De Cris 513154723
BHVarciorog Varciorog 1,253124722
BHVarciorog Fasca 60034722
BHVarciorog Surducel 4714722
BHVarciorog Serghis 71304722
BHViisoara Viisoara 1,02274722
BHViisoara Izvoarele 29614722
BHViisoara Padureni 204723
BHViisoara Reghea 10304722
BHJudetul Bihor Astileu 04722
BHJudetul Bihor Abram 04722
BHJudetul Bihor Abramut 04722
BHJudetul Bihor Auseu 04722
BHJudetul Bihor Balc 04723
BHJudetul Bihor Batar 04722
BHJudetul Bihor Biharia 04722
BHJudetul Bihor Boianu Mare 04723
BHJudetul Bihor Borod 04723
BHJudetul Bihor Bors 04722
BHJudetul Bihor Bratca 04723
BHJudetul Bihor Brusturi 04722
BHJudetul Bihor Budureasa 04723
BHJudetul Bihor Buduslau 04722
BHJudetul Bihor Bulz 04723
BHJudetul Bihor Buntesti 04722
BHJudetul Bihor Cabesti 04722
BHJudetul Bihor Capalna 04722
BHJudetul Bihor Carpinet 04622
BHJudetul Bihor Cefa 04722
BHJudetul Bihor Ceica 04722
BHJudetul Bihor Cetariu 04722
BHJudetul Bihor Cherechiu 04722
BHJudetul Bihor Chislaz 04722
BHJudetul Bihor Ciumeghiu 04722
BHJudetul Bihor Campani 04722
BHJudetul Bihor Cociuba Mare 04722
BHJudetul Bihor Copacel 04722
BHJudetul Bihor Cristioru De Jos 04623
BHJudetul Bihor Curatele 04722
BHJudetul Bihor Curtuiseni 04822
BHJudetul Bihor Derna 04722
BHJudetul Bihor Diosig 04722
BHJudetul Bihor Dobresti 04722
BHJudetul Bihor Draganesti 04722
BHJudetul Bihor Dragesti 04722
BHJudetul Bihor Finis 04722
BHJudetul Bihor Hidiselu De Sus 04722
BHJudetul Bihor Holod 04722
BHJudetul Bihor Husasau De Tinca 04722
BHJudetul Bihor Ineu 04722
BHJudetul Bihor Lazuri De Beius 04722
BHJudetul Bihor Lazareni 04722
BHJudetul Bihor Lugasu De Jos 04722
BHJudetul Bihor Lunca 04722
BHJudetul Bihor Madaras 04722
BHJudetul Bihor Magesti 04722
BHJudetul Bihor Nojorid 04722
BHJudetul Bihor Olcea 04722
BHJudetul Bihor Osorhei 04722
BHJudetul Bihor Pietroasa 04723
BHJudetul Bihor Pocola 04722
BHJudetul Bihor Pomezeu 04722
BHJudetul Bihor Popesti 04722
BHJudetul Bihor Rabagani 04722
BHJudetul Bihor Remetea 04722
BHJudetul Bihor Rieni 04722
BHJudetul Bihor Rosia 04722
BHJudetul Bihor Sacadat 04722
BHJudetul Bihor Salacea 04722
BHJudetul Bihor Salard 04722
BHJudetul Bihor Spinus 04722
BHJudetul Bihor Suplacu De Barcau 04723
BHJudetul Bihor Simian 04722
BHJudetul Bihor Sinteu 04723
BHJudetul Bihor Soimi 04722
BHJudetul Bihor Suncuius 04722
BHJudetul Bihor Tarcea 04722
BHJudetul Bihor Tarcaia 04722
BHJudetul Bihor Tauteu 04722
BHJudetul Bihor Tileagd 04722
BHJudetul Bihor Tinca 04722
BHJudetul Bihor Tulca 04722
BHJudetul Bihor Tetchea 04722
BHJudetul Bihor Uileacu De Beius 04722
BHJudetul Bihor Vadu Crisului 04723
BHJudetul Bihor Viisoara 04722
BHSanmartin Baile Felix 534722
BHDraganesti Pacalesti 54722

Lista Firme
Adauga la favorite!
Localitati din judetul Bihor En

Creeaza Cont Gratuit
pwd Acces Membri:

Recupereaza cont

rss
Afla ce e Nou
Comanda CD
CD ListaFirme®
Download Demo

CATALOGUL COMPLET AL FIRMELOR ACTIVE DIN ROMANIA

Copyright | Termeni